С какво се чистят бели чанти от изкуствена кожа?

  • 9 484
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 503
Чувала съм за амоняк.Пробвала съм с прах за пране ,сапун,тоалетно мляко, но няма особен ефект.Ако знаете нещо споделете.

# 1
  • Мнения: 3 830
И аз се интересувам, понеже си взех наистина прекрасна бяла чанта, въпреки че знам, че се поддържа чиста доста трудно. Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 936
Миналото лято се взех такава. Продавачката каза да я почиствам с препарат за прозорци.

# 3
  • Мнения: 61
Пробвайте с обезмаслител,например "Медлио",той става и за дрехи newsm10

# 4
  • Smallville
  • Мнения: 994
Скоро не съм си купувала бяла чанта,но преди време носех предимно такива и ги перях в пералнята на 30 гр.Ставаха като нови.

# 5
  • Мнения: 778
С ЛОК на Amway третирам моите бели чанти... Не остава петънце - не само на изкуствената кожа, но и на лачената - по нея остават фини драскотини от лак за нокти примерно (червен), от прах... ЛОК е незаменим!

# 6
  • Мнения: 6
Zdraveite az si 4istq 4antata s prqsno mliako.

# 7
  • Мнения: 8 999
С мокри кърпички.

# 8
  • Мнения: 2 803
С препарат за кожи Сано. В прочем ази моята и в пералня съм я прала, ефекта е старохтен. Нищо, че е изкуствена бяла кожа.

# 9
  • Мнения: 1 477
С препарат за кожи Сано. В прочем ази моята и в пералня съм я прала, ефекта е старохтен. Нищо, че е изкуствена бяла кожа.
На колко градуса я переш?

# 10
  • Мнения: 2 926
Чистя с прясно мляко.

# 11
  • Мнения: 2 803
На колко градуса я переш?

Нямам спомен, защото беше лятото и съм я прала не повече от два-три пъти/предполагам съм я пуснала на 40 градуса/.

# 12
  • Мнения: 459
Последните петна, които не паднаха с нищо успях да махна с лакочистител без ацетон, но ти първо пробвай в някое ъгълче!

# 13
  • Лондон
  • Мнения: 403
Почиства се редовно с тоалетно мляко.

# 14
  • Мнения: 1 726
В пералнята със студена вода, зедно с маратонките. Нищо друго не помага.

Общи условия

Активация на акаунт