Бели зъби с Pearl Drops Instant white

  • 29 634
  • 73
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30
Момичета, търсих из форума и никъде не открих някой да е писал за този продукт http://www.sarantis.bg/bg/page.php?item_id=1779&class=bgprod … mp;p=MzcsMTc2Ng== . Нанася се като гланц върху зъбите, ефектът е моментален и остава до измиването на зъбите. На моя приятелка са й го донесли от Англия и е страхотен. Моля ви, пишете, ако сте чували нещо за него или къде се предлага в БГ. Предпочитам да използвам такъв продукт, защото е много по-безопасен от другите методи за избелване.
п.п. търсих и навсякъде, където предлагат другите им продукти, но не са чували за този...

# 1
  • Мнения: 13 623
Има го тука, четох за него в някакво списание. Мене ми е интересно как така ефекта е до следващото измиване на зъбите? Демек си ги боядисваш в бяло един вид ....не мога да си го представя.

# 2
  • Мнения: 2 229
И аз четох за това - в Joy. Laughing
Едно момиче го показа в темата за придобивките, сигурно ще се включи.

# 3
  • Мнения: 2
На каква цена е?

# 4
  • Мнения: 30
да, като боичка е, но не стои грозно и изглежда доста естествено

# 5
  • Мнения: 284
И аз се заинтригувах, ще го потърся тези дни по магазините Simple Smile А цената как е?

# 6
  • София
  • Мнения: 5 289
Преди години гледах мейкинга на един клип на Вероника, Мис Бони я гримираше и намаза, и зъбите й с такъв гел.Тогава се чудех кво е тва нещо, тя като се усмихна след това зъбите и бяха перлени просто, чак с блясък.ЕТо какво било всъщност, искам и ааааз. Crazy

# 7
  • Мнения: 3 641
И аз чакама някой да даде отзиви от къде може да се купи и за колко Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 5 289
Според мен по аптеките и в Бонжур трябва да се провери. newsm78

# 9
  • Мнения: 743
Бройте ме и мен за зарибена. Използвам Гел - паста на Pearl Drops, но имам промяна 1 тон, почти незабележимо е. Преди това бях с Blend-a-med,  но тя пък не вършеше никаква работа. Сега съм помолила една приятелка в Германия да провери за едни ленти, които се залепвали на зъбите. Ще потърся снимка и ще пусна, ако ви интересува. Всъщност, за това научих в другата тема за избелването.

# 10
  • Мнения: 1 792
Вчера го видях това в аптека Фрамар и доста му се позачудих, ама така и не си го взех  Confused

# 11
  • Мнения: 743
Ето ги въпросните ленти, но както казах имаше тема за такива.


Вчера го видях това в аптека Фрамар и доста му се позачудих, ама така и не си го взех  Confused

Къде се намира тази аптека?

# 12
  • Мнения: 13 623
Toва според мене ще го продават във всеки голям супермаркет или аптека. А цената му колко е? Предполагам няма да е под 20лв

# 13
  • Мнения: 2 229
Toва според мене ще го продават във всеки голям супермаркет или аптека. А цената му колко е? Предполагам няма да е под 20лв

Само 13.50 е Grinning - погледнах си списанието.

# 14
  • Мнения: 13 623
Брей Simple Smile Ще го пробвам и аз тогава Grinning

Общи условия

Активация на акаунт