детска ясла в Света Троица

  • 2 248
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Ами аз още съм бременна. Интересува ме ако има мами от района на Света Троица, да ми дадат информация. Къде в квартала има детска ясла и кога дадохте детето си там, ако сте го направили?
Много ви благодаря за информацията. Hug Hug Hug

# 1
  • Мнения: 399
Има една на ул.Щросмайер и една на цар Симеон- май това са ooooh!

# 2
  • София
  • Мнения: 750
Коя на Симеон имаш в предвид?

# 3
  • Мнения: 399
Като се замисля май са 2 на Симеон  Thinking
Едната е до 3-та градска болница, а другата е при градинката Света Троица.

# 4
  • София
  • Мнения: 750
Ами тази до З-та градска е градина, в която има 2 яслени групи, честно казано приемането на нови деца става изключително трудно, поне аз такъв опит имам с голямата дъщеря. А другото до градинката няма яслена група.
Много гадно някой ако се сеща друга да дава предложения......

# 5
  • Мнения: 399
Ние за нито една не успяхме да се класираме Sad
Сега чак другата година ще ходиме на градина в 8-ма.
Имате ли някакви отзиви за там, защото аз чувам много различни мнения Confused Confused Confused

# 6
  • Мнения: 287
Ами яслата зад Двореца на децата - някой знае ли нещо за нея? newsm78

# 7
  • София
  • Мнения: 750
Дай с търсачката аз съм чела нещо

# 8
  • София
  • Мнения: 3 679
Таня посещава тази ясла, която е зад Двореца на децата. Води се 120 ОДЗ, а яслата мисля беше №3. Таня е в първа яслена група. 12 деца са по списък, лично аз съм доволна.

# 9
  • София
  • Мнения: 6 477
Ние за нито една не успяхме да се класираме Sad
Сега чак другата година ще ходиме на градина в 8-ма.
Имате ли някакви отзиви за там, защото аз чувам много различни мнения Confused Confused Confused
Скъпа, вие сте късметлии за 8 градина! Да не казвам голяма дума, ама това е най-доблата държавна градина за София и доста трудно става класирането за нея! Аз имам обещанието и връзките за там точно - от другата есен за яслата, но да видя дали ще стане!
Иначе по темата - ясла има и в по-далечния край на Симеон - близо до Пиротска, но и там чувам, че е трудно - директорката негласно иска спонсорство. Другите ясли са вече в Зона Б5, което е далечко от Св.Троица.
Каси, да се роди бебето живот и здраве, ще си подадещ документите рано за някоя от близките градини и ще успееш. Като дойде времето - пиши ми на лична, ще ти кажа как съм успяла - може да ползваш някои привилегии.

# 10
  • Мнения: 399
Ние за нито една не успяхме да се класираме Sad
Сега чак другата година ще ходиме на градина в 8-ма.
Имате ли някакви отзиви за там, защото аз чувам много различни мнения Confused Confused Confused
Скъпа, вие сте късметлии за 8 градина! Да не казвам голяма дума, ама това е най-доблата държавна градина за София и доста трудно става класирането за нея! Аз имам обещанието и връзките за там точно - от другата есен за яслата, но да видя дали ще стане!
Иначе по темата - ясла има и в по-далечния край на Симеон - близо до Пиротска, но и там чувам, че е трудно - директорката негласно иска спонсорство. Другите ясли са вече в Зона Б5, което е далечко от Св.Троица.
Каси, да се роди бебето живот и здраве, ще си подадещ документите рано за някоя от близките градини и ще успееш. Като дойде времето - пиши ми на лична, ще ти кажа как съм успяла - може да ползваш някои привилегии.

Мисля, че говориш за друга градина, защото там няма ясла.
Аз имам в предвид 8- ма градина в Света Троица- води се ЦДГ № 8 "Здравец"

# 11
  • Мнения: 2 196
Моичката глезла е в 8 ЦДГ.Много съм доволна.Преместихме я там от частна детска ясла,в която всички деца си ходеха болни непрекъснато.От както е в 8 ЦДГ/2г./  е била болна само веднъж и то от шарка.Ако мога с нещо да помогна - насреща съм! Wink Wink  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт