Моля за съвет мамите от Пловдив?

  • 1 512
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 146
Здравейте,пускам нова темичка,за което се извинявам ,но спешно трябва да ми препоръчате добър специалист в Пловдив
това е моята история http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=385949.0 може да се запознаете с проблема ми
Утре съм решила да потърся второ мнение в Пловдив,моля ви трябва ми добър специалист,моля за кординатите му ,телефон за записване ,както коя болница и ориентировъчно къде се намира ,защото не съм от пловдив
Предварително ви благодаря за помощта! Hug

# 1
  • Мнения: 793
Ако не е тайна при кои лекари ходиш? Защото прочетох че до момента те наблюдават двама.

# 2
  • Мнения: 651
Д-р Илия Амалиев 0887857308 кабинетът му е на Кукуш 20
Д-р Корсемов 0887 943721

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=379850.msg10497708#msg10497708

Успех   bouquet

# 3
  • Мнения: 9 389
От кой град си ако не е тайна?Пиши ми на лични за да те посъветвам за добър доктор.Аз съм очарована от него.И като отношение и като специалист.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
От кой град си ако не е тайна?Пиши ми на лични за да те посъветвам за добър доктор.Аз съм очарована от него.И като отношение и като специалист.

 В заглавието на темата е записан града-Пловдив

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
tani4ka___ писах ти на ЛС.Успех  Praynig

# 6
  • Мнения: 1 192
Д-р Корсемов 0887 943721
Успех   bouquet
Напълно подкрепям!Корсемов работи в Хирургиите на Пещерско шосе 66 ,но там е на график.Доколкото знам живее в Пазарджик.Така че се свържи по телефона.
П.П.Ако овулацията ти не е била точно тогава,когато си установила(как я определи) е възможно да е по-късна,защото цикълът след аборт не е много редовен(не винаги,когато има кървене е било менструация,кръвотечението след самия аборт вярвам,че не го броиш за цикъл.)Ако правилно си определила,то сега евентуално си в 8г.с.(6 реална).Не е толкова спешно състояние стига да не е извънматочна бременност,което на ехограф от добър ехографист се вижда и трябва да бъде отхвърлено!Може да се изчака(вероятно ще ти предложат да полежиш в болница,за да те проследят и да пуснат и други изследвания.Но ехографист-Корсемов,Корсемов и пак Корсемов!Пиши какво е станало и да помагаме с информация.

# 7
  • Мнения: 9 389
Цитат
От кой град си ако не е тайна?Пиши ми на лични за да те посъветвам за добър доктор.Аз съм очарована от него.И като отношение и като специалист.

 В заглавието на темата е записан града-Пловдив
Ако се зачетеш внимателно-в поста на момичето много ясно е упоменато че не е от Пловдив!Не искам да прозвучи грозно но първо прочети преди да напишеш каквото и да било.

# 8
  • Мнения: 793
Момичето е от Пещера. Днес вече трябва да обикаля по лекари в Пловдив. Пожелавам и успех Peace Praynig

# 9
  • Мнения: 651
Момичето е от Пещера. Днес вече трябва да обикаля по лекари в Пловдив. Пожелавам и успех Peace Praynig
Това,което търси помощ ли е от Пещера?
Дано всичко е ОК и да пише после!

# 10
  • Мнения: 793
Цитат
Това,което търси помощ ли е от Пещера?
   Да ,момичето което търси помощ. До колкото разбрах тя иска еднократна консултация ,иначе е доволна от нейния лекар,иска още едно мнение за проблема и,който не отшумява. Дано всичко да е наред и да си има бебе Praynig

Последна редакция: пт, 24 апр 2009, 13:31 от lilcho13

# 11
  • Мнения: 1 192
Ами дано и тя...и ти newsm62 да си имате бебе Mr. Green

# 12
  • Мнения: 793
Малеееееее......голяма излагация Embarassed   Поправих го  Simple Smile   Пумукъл благодаря ти много че си забелязала грешката ми  Joy Чак корема ме заболя от неудобство  hahaha

# 13
  • Мнения: 3
аз искам да попитам някоя дето е раждала в аг на пещерско доволни ли са от лекарите тъй като скоро ми предстой раждане и все се чудя ходих да вида обстановката и да ви кажа бива има и позле места и да попитам нали раждането и престоя са безплатни там имам здравно-осигурителни  вноски

# 14
  • Мнения: 1 900
аз искам да попитам някоя дето е раждала в аг на пещерско доволни ли са от лекарите тъй като скоро ми предстой раждане и все се чудя ходих да вида обстановката и да ви кажа бива има и позле места и да попитам нали раждането и престоя са безплатни там имам здравно-осигурителни  вноски
престоя и раждането са безплатни за здравноосигурените жени

Общи условия

Активация на акаунт