АНГЛИЯ ИЛИ ИСПАНИЯ

  • 2 365
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
кЪДЕ Е ПО ДОБРЕ ДА СЕ УСТАНОВИШ.

# 1
  • Мнения: 259
За Англия не мога да кажа нищо, но в Испания не мисля 4е е сега моментът. Истината е , 4е в момента Испания е в голяма криза и все още не се вижда светлина в тунела. В района където съм аз безработицата е направо плашеща, работа няма, а където има дават много по ниски заплати от реалните, нали за това място 4акат поне 50 4овека. Официално властите обявиха 4е работата от борсата първо Ще бъде предлагана на испанците и запо4наха политика за намаляване на емиграцията. Разбира се има и късметлии, но са много малко, на днешно време пред кандидат испанец и чужденец, първият пе4ели. Ти сама решаваш, но ако нямаш нищо сигурно аз на твое място не бих тръгнала.

# 2
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 087
В Англия е още по-зле отколкото в Испания.

# 3
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
Подкрепям мнението на рали, само е забравила да каже, че след испанците се нареждат латиносите и чак тогава идват европейците

# 4
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
Кризата е обхванала и Англия, и Испания. Нищо ново.
Мъжът ми от известно време има обект в Лондон с осигурено пребиваване при добри условия за няколко човека, но не е очарован. Замина с огромно въодушевение.  Почиваха по Великден и сега не му се връща. Навремето искаше да заминаваме за Англия, но не се получи. Казва, че в Испания е по-хубаво. А английскоговоряшите страни му бяха слабост.

# 5
  • Мнения: 934
Кризата е обхванала и Англия, и Испания. Нищо ново.

Навсякъде е криза, но в Испания времето е по-хубаво! Mr. Green

# 6
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
Кризата е обхванала и Англия, и Испания. Нищо ново.

Навсякъде е криза, но в Испания времето е по-хубаво! Mr. Green

Затова в класа на малката има 7 англичанчета от 22 деца. smile3503

# 7
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
кЪДЕ Е ПО ДОБРЕ ДА СЕ УСТАНОВИШ.


Ако не търсиш специфична работа - там, където климата ти допада повече.

# 8
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Ех, ако мъжа ми не беше такъв англолюбец, отдавна да съм в Испания.Четвърта година се опитвам да разбера какво му харесва тук и не успявам WinkИспанците са по-наш балкански тип....няма да пиша повече за да не настане спор.

# 9
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
биляна права си за испанците, не са така студени, влизаш в който и да е бар шум, викат, забавляват се, не те гледат странно, абе много може да се говори за това
за спор не знам, то това е всеизвестно

# 10
  • Мнения: 3 804
не съм живяла в нито една от 2 страни-но, в една друга тема авторката пише,че живеят в щатите-та от гледна точка на езика може би в Англия ще им е по добре. newsm78

# 11
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
На авторката май й е хоби да си пуска теми и да не се интересува от отговорите. В нито една от темите, които е пуснала, не се е появила повече.

# 12
  • Мнения: 3 804
На авторката май й е хоби да си пуска теми и да не се интересува от отговорите. В нито една от темите, които е пуснала, не се е появила повече.


може пък да не знае как се публикува отговор Thinking Mr. Green

# 13
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
Еееееееееееее вие пък сега, нека има теми да си ги четем  Joy

# 14
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Навсякъде е криза, но в Испания времето е по-хубаво! Mr. Green
бе хубаво, хубаво, ама тази година се чудя дали живея в испания въобще.
пролет ли е, есен ли е, времето е много досадно и му се дразня вече Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт