спят ли на нощтна лампа децата ви?

  • 2 224
  • 54
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 702
не мога да се реша да спим на тъмно с бебка,все се каня да опитам,но пък сега ни никнат зъбки и понякога се буди нощем и си мисля като се събуди и е тъмно няма да може дори играчките в кошарката си да види  нито нас и дали няма да се уплаши и да ревне? Сега като се буди понякога си гледа играчките,повърти се малко и пак заспива и затова ми е толкова трудно да реша. Моля,споделете при вас как е!

Последна редакция: чт, 23 апр 2009, 18:01 от Valy

# 1
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 905
Моите и двете от първия си месец си спят без проблем в собственото легло, заспивайки на нощна лампа и музика, след което аз спирам музиката и изцяло загасям осветлението. Не съм имала проблеми. Е, будили са се в периода на колики и когато се хранехме нощно време, но това не го броя. Ако детето ти е свикнало да спи на някакво, макар и минимално осветление, а в момента е в период на зъбоникнене, май не е добре идея да правиш промени. Опитай, но ако видиш, че това я притеснява, прекъсни и остави за друг момент. Peace

# 2
  • Мнения: 373
Някъде около шестия месец мисля, че беше, когато започнах да гася нощната лампа, но едва след като си легна и аз. Само, че да кажа, че моята дъщеря до ден днешен не спи в нейното креватче, а се гушкаме на спалнята и дори да се събуди, аз съм винаги до нея, така че проблеми нямаме Peace

# 3
  • Разград
  • Мнения: 518
Нощната лампа им свети до към 5-тия месец, след което я включвах/м при необходимост  Peace. Моите и да имат играчки не се заиграват, а се изправят на кошарата и започват да реват докато не стана  Thinking

# 4
  • Мнения: 567
Към 4-я месец спрях осветлението. Започна да се буди доста често и реших да спирам тока. Все още се кърмим през ноща, но аз така и ставам да я взимам и пускам  леко тока. Можеш да пробваш една вечер Grinning

# 5
  • Мнения: 9 814
 ooooh! Дъщеря ми още спи на нощна лампа. Просто пропуснах момента да я загася. Tired

# 6
  • Мнения: 2 376
От третия месец спряхме нощната лампа, защото се установи, че когато е тъмно се буди по-рядко. Също така очите ми, след като се адаптират, нямам проблеми да я виждам. Тя откакто пропълзя пък си идва сама в нашето легло и играчките си намира.

# 7
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
На 8 месеца ти е вече детето, отдавна е трябвало да го свикнеш да спи на тъмно. Сега ще ти е доста по- трудно.
Моето никога не е спяло на светната лампа.

# 8
  • Мнения: 2 197
Дъщеря ми никога не е спала на ноЩна лампа. Не знам какво е правила като се събуди нощем, предполагам , че си е заспивала и без да види някой от нас. Така или иначе нейното легло е по-ниско от нашето и при най-добро желание не е могла да ни види.

# 9
  • Мнения: 2 334
Дъщеря ми никога не е спала на нощтна лампа.Оставям и вечерта преди да заспи леко приглушена светлина докато заспи и след това гася .

# 10
  • Мнения: 1 650
Само първата нощ слевд изписването от болницата спа на кварцова лампа.

# 11
  • Мнения: 542
ние оставяхме телевизора да свити и до сега но не имало проблем и да е тъмно!

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 588
Моята дъщеря никога не е спала на нощна лампа през нощта. В първите месеци заспиваше на нощна лампа и след това я загасях. Вече заспива на тъмно - гасим лампата и лягаме.

# 13
  • Мнения: 1 053
И мен много ми беше много трудно да се реша.Бебка е на 1 месец и половина и ве4е спим на тьмно.

Последна редакция: чт, 23 апр 2009, 19:49 от @lex

# 14
  • София
  • Мнения: 629
И при двете никога не сме спяли на нощна лампа.От първият ден си спят на тъмно.

Общи условия

Активация на акаунт