ПИСМО ДО БЪДЕЩЕТО

  • 1 470
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 50
http://media.snimka.bg/2660/011576198-big.jpg

Последна редакция: пт, 24 апр 2009, 11:44 от AnMary

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Samaya Hug Hug

# 2
  • Мнения: 804
Прекрасно е това писмо!!!В забързаният ни делник имаме нужда от нещо такова,което да ни спре за малко и да ни посочи истински важните неща-нашите деца и това,което правим и трябва да правим с тях и за тях!!!Искренни благодарности на Samaya,за това ,че го публикува тук!!!     smile3525     smile3501

# 3
  • Мнения: 246
Направо се просълзих,много хубаво писмо.Дано повече хора го прочетат и си дадат сметка за забързаното ежедневие и как не обръщаме достатъчно внимание на най-важните неща в живота ни.   bouquet

# 4
  • Мнения: 718
Страшно красиво писмо Hug

# 5
  • Мнения: 929
Прекрасно е!!! Всички ние пишем писма до бъдещето, но не всеки се замисля какво е написал в писмото си.

# 6
  • Мнения: 567
Трогнах се  smile3525
 Hug Hug

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Това са истинските и важните неща.Развълнувах се !

# 8
  • Мнения: 1 354
МОИТЕ ПОЗДРАВЛЕНИЯ, ПИСМОТО Е ПРЕКРАСНО smile3525

# 9
  • Мнения: 372
 Красиво писмо   bouquet

В един от тези периоди на вечните ангажименти моето момиченце заковало поглед в мен, докато аз препускам за работа ми каза:

" Мамо, да ти кажа като порасна и аз ще бързам"

Просто замръзнах. Но животът ми е такъв, не ми стига времето и детето ми расте така припряно, нервно и бързащо.
Не ни остава време за нас двете  Cry

# 10
  • Мнения: 2 960
Красиво,трогателно и нежно писмо.Посланието ме просълзи.
Факт е ,че  и аз често попадам в ситуацията - покрай малкото  си момченце ,бързане и куп неща -да не намирам достатъчно време за  порастналото ,но и все още малкото момиченце.Обичта ми обаче е голяма.Нейната към мен също.Благодаря  и за това Heart Eyes

Последна редакция: пт, 24 апр 2009, 13:29 от daninka

# 11
# 12
  • Мнения: 349
Писмото е много хубаво и истинско.
Самая благодаря ти   bouquet

# 13
  • Мнения: 6 274
Много е хубаво, но ме натъжи...  Sad

# 14
  • Мнения: 183
Незнам дали е от бременността ми, но плача от 5 мин. Направо буца ми заседна в гърлото като прочетох думите: " Мамо, мерси че ме обичаш винаги". Ужасно се натъжих. Представих си моето прекрасно момиченце след няколко месеца, когато ще съм непрестанно ангажирана с бебето, дали няма да изпадна в същата ситуация. Оф, стига съм писала, просто това писмо много ме трогна.

Общи условия

Активация на акаунт