DUREX PLAY O - някой ползвал ли е???

  • 93 406
  • 111
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
 Някой ползвал ли е новия продукт на DUREX PLAY O???
Питам защото ми е интересно - да не си помислите че правя реклама. Ако има някой ползвал нека ни ИНФОРМИРА!!!  bouquet
Лек и хубав ден .
Ето го сайта на продукта- http://www.durexworld.com/en-GB/PlayO/Pages/default.aspx

# 1
  • Мнения: 34
Ползвам само екстра сейв  Embarassed

# 2
  • София
  • Мнения: 6 006
Ползвам само екстра сейв  Embarassed
Не съм много запозната, но ти презервативи ли имаш предвид, защото Марианка има предвид гел?
По темата: бих го пробвала.

# 3
  • Мнения: 3 447
А каква функция има този гел - мажеш се с него и получаваш оргазъм, докато пускаш петъчни теми ли?

# 4
  • Мнения: 34
Да. И те са продукт на марката. Гелове не ползвам.

# 5
  • Мнения: 674
Да това е някакъв гел за оргазми и затова ми е много интересно дали го е ползвал някой???
Ако е хубав да го купуваме и да се мажем Laughing Mr. Green
Може да има опашки за него по магазините както едно време за кисело мляко..... Joy hahaha
Някой явно знаят за ефекта но си мълчат да не го изкупим ние....

# 6
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
чувал съм че като се намажеш и почвали едни оргазми, едно чудо ... на всяко пъхване по еди-два ....
но нещо ползвалите го не искат да повторят, защото ефекта се запазвал дълго и получавали оргазми например на работното място и се получавали конфузни ситуации.

# 7
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 956
чувал съм че като се намажеш и почвали едни оргазми, едно чудо ... на всяко пъхване по еди-два ....
но нещо ползвалите го не искат да повторят, защото ефекта се запазвал дълго и получавали оргазми например на работното място и се получавали конфузни ситуации.
Joy Joy Joy

# 8
  • Мнения: 7 640
еее, що на майтап го обърнахте от първата страница Crossing Arms
В старата тема за Дюрекс имаше полезни мнения, дано и тук някой пише конкретно каква е разликата между О и другите гелове

# 9
  • София
  • Мнения: 3 789
И аз гледах рекламата и ми е любопитно Whistling
Но ако води до пристрастяване...лошо...тогава кой ще ми гледа детето.... Joy

# 10
  • София
  • Мнения: 640
ХА ХА ХА !!! Тук е много весело! Но повече информация няма да ни е в излишък?! newsm78 Joy

# 11
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Цитат
Среднестатический женский оргазм длится около 28 секунд. У особо везучих представительниц прекрасного пола он достигает впечатляющих 107 секунд.

Хотя, в принципе, эти данные не строго научные, но вполне возможно, что они станут реальностью для каждой женщины, благодаря новому гелю.

Гель под названием Play O от компании Durex с формулой L'Arginine обещает усиление возбуждения и увеличение продолжительности и интенсивности оргазма.

В новой разработке содержится аминокислота, усиливающая приток крови, плюс два агента с охлаждающим эффектом, вызывающих дополнительные возбуждающие ощущения.

Испытания Play O показали, что 91% женщин и

# 12
Къде се продава това чудо, че го гледам на много билбордове из Варна? В аптеки (с рецепта?) или в шоповете?

# 13
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 956
Вчера видях,че го имаше във аптеката при нас,беше 20лв. и нещо.

# 14
  • София
  • Мнения: 136
Удоволствието понякога е скъпо  Joy

Общи условия

Активация на акаунт