Каква дограма имате и доволни ли сте от нея!!!

  • 47 001
  • 139
  •   1
Отговори

Анкета

Каква дограма имате!!!

Опции:

  • Мнения: 2 802
Здравейте, искам да ви попитам от коя дограма сте най-доволни на коя фирма е тя и имате ли някакви проблеми. Говоря за мухъл, конденз, проблем със пакета и т.н.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 805
Алуминиева с термо мост  Peace.

# 2
  • Мнения: 46 430
PVC.
Доволна съм.
Мухъл се появи само в едната стая, в която беше тъмно и не я ползвахме (неотоплена стоеше).
Кондензът е неизбежен, защото стаите реално са запечатани, трябва редовно проветряване + абсорбатор в кухнята.

Последна редакция: пт, 24 апр 2009, 15:03 от Не се сърди, човече

# 3
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 377
PVC на Саламанър.Вече 7години я имаме до сега съм нямала проблени.А мъхал имах и с дървената дограма така че не го смятам за проблем

# 4
  • Мнения: 721
и моята е PVC на Саламандър.нямам мухъл и конденз

# 5
  • Мнения: 3 485
и моята е PVC на Саламандър.нямам мухъл и конденз
Peace

# 6
  • Мнения: 2 926
Алуминиева - предпочитам я пред ПВЦ-то.

# 7
  • София
  • Мнения: 7 980
PVC, вече 4 години, няма конденз и мухъл.

# 8
  • Мнения: 2 802
За сега няма никой с дървена. Дали защото е по скъпа или....??? И ние в къщи сме със ПВЦ, но незнам какво, понеже така купихме жилището, но имаме всяка зима мухъл, и многоооо конденз, въпреки, че през целия ден се проветрява!!! ooooh!
Сега се чудим какво да правим, две зими вече е така и постоянно сме с препарата за мухъл и четката с боя.

# 9
  • Мнения: 2 926
За сега няма никой с дървена. Дали защото е по скъпа или....??? И ние в къщи сме със ПВЦ, но незнам какво, понеже така купихме жилището, но имаме всяка зима мухъл, и многоооо конденз, въпреки, че през целия ден се проветрява!!! ooooh!
Сега се чудим какво да правим, две зими вече е така и постоянно сме с препарата за мухъл и четката с боя.
Вероятно е това причината.
Родителите ми на скоро слагаха дървена дограма и струваше някакви безбожно много пари  #Crazy

# 10
  • Мнения: 721
при мен не е това  причината, просто повече харесвам РВЦ-то пред дървената.именно такава махнах

# 11
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
ПВЦ, нямам мухъл, но имам малко конденз имам по стъклата, но само в спалнята където спим на по-хладно (не обичам да спя на топло). Откакто се стопли времето обаче нямам такъв проблем.

# 12
  • Мнения: 16
Още едно положително мнение за ПВЦ Саламандър. Трета година нямаме некакъв проблем.

# 13
  • Мнения: 4 433
С ПВЦ сме,доволна за сега Thinking

# 14
  • Мнения: 3 372
PVC на Саламандър Peace

Общи условия

Активация на акаунт