Нещица за плаж

  • 631
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22
Здравейте.Събирам всякаква информация от вече опитни майки,които са водили децата на плаж.Какво трябва да купя и откъде.Някой ползвал ли е банските за бебета,които не пропускат?И наистина ли не пропускат?Трябва ли от тук да си купя басейнче,пояс и всякакви такива надуваеми,или цените на морето са същите?Знае ли някой за палатки за бебета да не ги грее слънцето и откъде мога да купя?Може ли някой да ми каже дали си е купувал нещо подобно и ако е дали да го търся от тук или да си го купя от морео-ако има?
Извинявайте за хилядите въпроси newsm78 и мерси предварително  bouquet

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 2 819
Аз миналата година ползвах на Хъджис банските-памперс, доволна съм, но тях слагах само на басейна към хотела, иначе на плажа голичък. Чадър си носихме, никакви такива палатки не съм ползвала, но все пак синът ми беше на 1,5 години и спеше веднъж на ден и то в хотела, кофички и лопатки си носихме. Лодка купихме оттам, но той се страхуваше да я ползва, оттук бях взела едни плувки, дето се слагат на ръчичките, но и тях не ползвахме. Хавлия и слънцезащитен крем е ясно.

# 3
  • Мнения: 22
А като го държиш на плажа без бански как става с голямата нужда Embarassed

# 4
  • Мнения: 2 467
Памперс бански пропускат малката нужда, но акото си остава вътре. Ако е много малко детето, по-добре с него (от банския трудно се чисти акито  Mr. Green ).
На плаж без памперс/бански  не съм държала детето - много са ни мръсни плажовете...
Басейни, лопатки и т.н. и на морето не са кой знае колко по-скъпи, но пък от друга страна е по-добре да си подготвен предварително Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт