за д-р Евгения Георгиева

  • 17 244
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 74
Имате ли тел. на д-р Георгиева? Доволни ли сте от нея, работи ли с здр.каса, къде преглежда, изражда ли? Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 2 802
Ако става въпрос за Евгения Георгиева от Варна, ето кординати:
ул. Илинден 33, тел. 615-965 и мобилен 0898/219-533. И да работи със ЗК. Колкото до нея да работи добре, но много се чака въпреки записаният час за преглед!!! А за това дали изражда незнам, но май работи в АГ.

# 2
  • Мнения: 7
аз отскоро съм записана при др георгиева тази дето е до пикадилито но засега не сьм доволна по-скоро сьм доста разочарована от отношението и.много е надменна и надута

# 3
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 828
Аз ходя на ЖК при д-р Георгиева (кабинетът й е на ул.Илинден) по препоръка на д-р Скочев.
Не съм в особен възторг от въпросната лекарка. По принцип на жени-гинеколози вяра нямам. Общо взето я "използвам" за това, което ми се полага по ЗК и до там. Д-р Скочев затова ме изпрати при нея  Laughing Въпроси или нещо, което да ме притеснява, не обсъждам с нея. Изобщо не й обръщам внимание на поведението.

# 4
  • Мнения: 202
Извинявам се, Д-р Евгения Георгиева има ли нещо общо с д-р Боян Георгиев от МД Варна или е само съвпадение на имената? Благодаря!

# 5
Две години подред ходих при нея на профилактични прегледи с цитонамазка и съм доволна.Относно чакането,тъй като и аз съм лекар, мисля ,че се получава защото предварително не може да се предвиди кой от колко продължителен преглед ще има нужда, зависи от проблема , по-добре да почакате малко повече, но да ви обърнат необходимото внимание.

# 6
  • Мнения: 1 427
Д-р Евгения Георгиева от Окръжна, нали за нея става въпрос? Около 35-40г, среден ръст, светла коса, леко закръглена?
Ако е същата, и аз се интересувам относно ЖК по ЗК и уговорка за раждане. Моля, който има отзиви да сподели. Аз при първото ми раждане се паднах при нея, нямах уговорка. Останах много доволна и от отношението и от самото раждане. Наложи се лека епизиотомия и ми направи перфектен шев - месец след това бях като нова  Laughing Само заради шева искам пак тя да ме изражда, живот и здраве.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 596
Извинявам се, Д-р Евгения Георгиева има ли нещо общо с д-р Боян Георгиев от МД Варна или е само съвпадение на имената? Благодаря!

Има съвпадение на имената. Съпругата на д-р Боян Георгиев също се казва Евгения Георгиева, обаче не става въпрос за същата лекарка. Тя също работи в Майчин дом, но доколкото знам, в момента е в майчинство.

# 8
  • Мнения: 202
Извинявам се, Д-р Евгения Георгиева има ли нещо общо с д-р Боян Георгиев от МД Варна или е само съвпадение на имената? Благодаря!

Има съвпадение на имената. Съпругата на д-р Боян Георгиев също се казва Евгения Георгиева, обаче не става въпрос за същата лекарка. Тя също работи в Майчин дом, но доколкото знам, в момента е в майчинство.
Много благодаря за отговора!

# 9
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 828
E.L. , аз съм на ЖК при д-р Евг. Георгиева. От доволен до доволен има разлика. Зависи какво очакваш. Това, което мога да ти кажа е, че до сега ми е пуснала всички възможни изследвания по ЗК и си спазва си часовете. Общо взето води ЖК като по учебник; като една прилежна ученичка е  Laughing
Ако нещо друго те интересува - питай.

само да си оправи кантара, че е доста неточен  Wink

# 10
  • Мнения: 1 427
Кара ли те да си плащаш допълнително за ехографа? За уговорка за раждането нещо уточнявали ли сте? Може и на лс   bouquet

# 11
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 828
По ЗК се полагат 3 прегледа с ехограф. Като свършат се плаща, разбира се.
Уговорки с нея няма да си правя  Wink Със сестра й, която май е акушерка в Окр б-ца, по-може. Основната уговорка ще е с д-р Скочев. много уговорки, много нещо покрай мен  Laughing

# 12
  • Мнения: 1 427
  bouquet
Обаче знам, че има доста лекари, които не те карат да плащаш извън ЗК, ама явно тя не е от тях.

# 13
  • Мнения: 1
Здравей Галина!
Подновявам стара тема но бих искала да споделя моя опит с Д-р Георгиева. От Варна съм и последните 5 години ходя на частно за профилактични прегледи при нея и нямах никакви оплаквания докато не се появи проблем, диагностициран от нея като киста на десния яйчник. Предписа ми хормони Оргамитрил които не се пият ако ти е спрял цикъла   ( добре е че не ги пих редовно) и повече от 6 месеца лекуваме киста без никакви подобрения. Преди седмица ми предложи да се оперирам във Варна, но аз и отказах и се записах при доктор Раденски в Света Марина, Плевен. Направи ми впечатление огромната разлика при манипулацията  със сондата ( почти не я усетих) и се оказа че кистата е миома и съм се тъпкала погрешно с хормони. За всеки случай исках 3то мнение и то потвърди това на д-р Раденски. Имам назначена операция в Света Марина ( нова и модерна болница) следващата седмица и се надявам да е безпроблемна. Не правете моята грешка и не се доверявайте твърде много само на един лекар.
Г.
Варна

# 14
  • Мнения: 2
Здравей Галина!
Подновявам стара тема но бих искала да споделя моя опит с Д-р Георгиева. От Варна съм и последните 5 години ходя на частно за профилактични прегледи при нея и нямах никакви оплаквания докато не се появи проблем, диагностициран от нея като киста на десния яйчник. Предписа ми хормони Оргамитрил които не се пият ако ти е спрял цикъла   ( добре е че не ги пих редовно) и повече от 6 месеца лекуваме киста без никакви подобрения. Преди седмица ми предложи да се оперирам във Варна, но аз и отказах и се записах при доктор Раденски в Света Марина, Плевен. Направи ми впечатление огромната разлика при манипулацията  със сондата ( почти не я усетих) и се оказа че кистата е миома и съм се тъпкала погрешно с хормони. За всеки случай исках 3то мнение и то потвърди това на д-р Раденски. Имам назначена операция в Света Марина ( нова и модерна болница) следващата седмица и се надявам да е безпроблемна. Не правете моята грешка и не се доверявайте твърде много само на един лекар.
Г.
Варна

Милата FearfulNeutral Face как може това безобразие да продължава...Тази "мила,учтива,компетентна и загрижена за пациентите си СПЕЦИАЛИСТКА " д-р Георгиева не спря да вреди на хората:rage:

Общи условия

Активация на акаунт