АКО АЗ БЯХ ТАМ

  • 1 930
  • 16
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 22
    Стига с това дублиране на теми!

# 2
  • Мнения: 1 394
Добре е ,че си настроена так на тема...малко да си поплачем,но...мисля,че тази тема с тази религиозна тематика...няма да се задържи дълго...тук много не се толерират теми с такова съдържание...Иначе -да прави си филмчетата-те са хубави,и истински....но ти като,че ли изкупваш някаква вина-поне на мен така ми се струва...искаш да изчистиш нещо от себе си...поне това показваш с тези теми...или си прекалено религиозна...едно от всичките е...

Последна редакция: сб, 25 апр 2009, 00:40 от dodyniki

# 3
  • София
  • Мнения: 1 074
Не прекаляваш ли вече с тези теми?

# 4
  • Мнения: 50
...няма нужда да изкупвам вина - това вече беше направено преди около 2000 г.
на Голготският кръст ...тъжното е, че все още има хора, които не са преживели
тази реалност и такива, които просто изживяват живота си без дори капчица желание
да се замислят за истинските и важните неща...

# 5
  • Мнения: 90
Клипчето е много хубаво. Ти ли си го правила? Благодаря ти.

# 6
  • Мнения: 1 394
Напротив,аз съм се замисляла и то сериозно."Страстите Христови" ги гледах преди две години и през целият филм плаках...все едно бях там...но това е нещо много лично,това,което съм изпитала...чувствата ми...мислите ми...не ме е боляло никога така,ако трябва да бъда честна...Гледайки безсилната майка и страдащият Христос...Не,мила-не,че не се замислям или пък другите не се замислят...но това е лично отношение...вярата е нещо свято-независимо в какво вярва човек и всеки сам трябва да осъзнае факта,че преди хиляди години ,Той е платил със живота си за нашите грехове...не е нужно това да се натрапва...аз мисля,че всеки християнин носи това в сърцето си и то е неизменна част от живота му!А на теб ,ако прекалено много си обсебена от религията-има хиляди сайтове ,в които ще намериш съмишленици.Подкрепям това твое клипче,харесва ми,но мисля,че тук не ги толерират много ,затова ти написах това. Peace

# 7
  • Мнения: 12 648
    Стига с това дублиране на теми!

То не е дублиране, не е хеттрик, ами си е направо мултиплициране.
Страшно мразя някой да ми натрапва релития.   

# 8
  • Мнения: 917
Aко баба ми беше мъжка...

# 9
  • Мнения: 1 731
[
Страшно мразя някой да ми натрапва религия.  

# 10
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
АКО АЗ БЯХ ТАМ, ама не съм била. Затова всичко за мен е приказка, филм.
Ако съм била там, щях да зная истината, но не съм била и не мога да приема това за истина.
Дай нещо друго - от настоящето.

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
АКО АЗ БЯХ ТАМ, щях да съм благословена.
Жалко, че не съм била там...

# 12
  • Мнения: 721
аз вярвам , че съществува някаква сила но тя не е нищо материално според мен.няма човешки образ, чувства и емоции и човек не може да и навреди още по малко физически както е в клипчето

# 13
  • Мнения: 2 821
Клипчето е много хубаво. Ти ли си го правила? Благодаря ти.
Тя много продуктивна била Thinking...Брей

# 14
  • Мнения: 4 068
И целта на темата е? Моля за отговор ако е възможно.

Общи условия

Активация на акаунт