Поръчахме си слънце ,дали ще ни огрее * ИСПАНИЯ за срещи все още си мечтае

  • 11 697
  • 308
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 818
България  +  España


                       
това сме ние     


Andalucía





DimannaSevilla / ВарнaМария Тереса 26/08/06 ,Тринидад  17/05/04, Мария Лусия 19/06/02
ClaraMarbella / РусеСофия 06/09/2007
MilenadkSan Juan de Aznalfarache Мартин 22/03/2006
ROZI24Roquetas de mar Хектор 28/07/06
NikolForAllCordoba / Стара ЗагораМариян и Владислав 15/08/2002
stanislava78Cádiz / Каварна Ивета 16/01/2002 и Стефан 18/07/2006[/colo
valentinaxmMalaga

Aragón
DarkZaragoza/ Хасково 2 деца
Asturias
AmigaGijon/Ruse Валентин 05.05.1992г
Cantabria
AstoSantander / Свищов Адриана 24/04/07
jdodoLaredo / ПлевенМартин

Castilla y León

mamiespSegoviaМартин 24/05/1991Трояна 10/10/1997
ElibgValladolid / БлагоевградДобромир 15/10/2007
NadqsfValladolid / София

Castilla-La Mancha

BecAzuqueca de Henares / Созопол
assia_bgSacedon/Пазарджик
dundaAlbacete / ПлевенАлександър и Даниел
MimiiiValera de Abajo / Плевен Иво 09/04/2005
sabyAlcazar de San Juan / Казанлък Йоана 03/11/2006 и Лусия 24/12/2008
ValToledo / София Алекс ,20/05/04
tony_tCiudad real

Cataluña
ВедраBarcelona
JupetoBarcelona / СофияБоян 30/10/2006
Pavka30BarcelonaГеорги 23/07/1993Ивета 11/08/2001
bariTremp / СвищовАлисия 04/11/04
dun4еLleidaКарина 18/11/2003
Yani_taLleida

Islas Baleares
DiddyPalma de Mallorca / СофияДаниел 14/01/98
LovelyPalma de Mallorca
pakriMallorca /  Варна Александър 26/12/2008
plamplamPalma de Mallorca / ВарнаAлекс 05/02/2008

La Rioja
mama na DeniLogrоño / ПловдивДенис

Madrid

ПепитаMadrid / ПловдивМариела 05/06/06
IXapaMadrid / Сливен2 деца
GalyMадрид / СофияДани
karolinaaMadrid / Варна
Каr4itaMadrid / Добрич Галина 12.12.2005, Мая 15.05.2007
mimkyМадрид / ПловдивНикол 07/03/2008
Rali_80Madrid / ВрацаЦветина 11/06/2007
slМадридВиктория 13/04/2004
VIBORA MadridКристиана 21/03/05
dem-danMadrid /Pleven термин през май
PenelopeПловдив/MadridMariela Николай
DimeAlpedrete / Бургас
FrikiCollado Villalba / БотевградАндрес 07/10/06
LluviaVillalba
zorri tGetafe / ПловдивМилен Виктория


 


Murcia
parabol Las Torres de Cotillas/ПоповоСава 09/12/2008
LaAdaCeuti / Г.ОряховицаГергана Анабел 14/03/04
Rally_YSan Pedro del Pinatar / РупциНия 19/02/2003
Venelina 81Murcia Елиа

Navarra
ДоностиаPamplonaРадослав 25/03/2007
BgangeleyesTudela, Navarra / БелицаАндреа 20/08/2007
chausheva1Pamplona/ Абланица

Valencia
ДивинаValencia/Бяла СлатинаПетър 16.10.2002гЙоана 26.11.2007
SilvimiValenciaДавид 29/10/2005
Magla_taValenciaMaрия, Анастасия 14/11/2006
МарицаValencia / ПловдивАнна Мария 21/02/04
Nena33ValenciaЕстер 14/11/1996 Милчо
alestValencia / СофияКристина 19/04/06
lady lauraValenciaДаниел
ru600Valencia / ПлевенНикола 03/04/07
ANNETBenidorm / ВарнаАлекс 27/09/07
AmeliyaBenidorm / Бургас
Gery_CherryBenidorm / Пловдив
TeyaBenidorm / Варна Ванина 01/04/93
DormilonaOntenyente / ШуменКаролинаКристиан 02/08/2007
gaby_s Campello / ГабровоГеорги 12/08/88 Стоян 14/09/90 Давид 20/12/03
maria_aAlicante / Варна Елена 5.12.1992
Жулиета 16.07.2000
geri79Villena / ПлевенМартин
gery_toDenia / СливенДимитър 24/07/06
maripossaPicassent / КърджалиПейко 25/04/95 и Николас
GOYAAltea / ПавликениРалица 21/09/07
SilvetoVilla JoyosaВалентина 14/02
VivianCastellon / ПлевенAна-Мария
silraiTorrevieja/ ПлевенЕлеана 26/05/07 ,Рая 19/03/02
Mimi6669Torrevieja
geripetrowaTorrevieja / Плевен
Бубу-линкаХасково / BeniarresСтела .../09/2002
persiana6833Плевен/BenejuzarЦветелин 31/01/1999 ТАня 15/04/2008
iskran00Benejuzar РусеДимана - 18 март,2003 , Дани-5 януари,2008
Natia Elda (Alicante)Tsveti 05.06.1998  Cristina 25.04.2005



старите ни темички


Cada día que amanece, el número de tontos crece, Buen amigo y compañero, es el que no nos pide dinero, Испания - Barajas nuevas sobre cuentas viejas или отново "Ние и преживяванията ни", La vuelta al cole , A Dios rogando y con el mazo dando , **Испания *** España ***Spain** , A festejar el día de Todos los Santos , Aunque la mona se viste de seda, mona se queda , De broma en broma, la verdad se asoma, Allí van leyes do quieren reyes - España , España - Ya vienen los Reyes, No hay mal que por bien no venga..... España, В очакване на ... Свети Валентин или ....Трифон Зарезан - Испания, Цъфнаха вече кокичета, при испанските момичета, Първомартенска тема на испански мами и мадами , *** Дълго пуенте ни 4ака за СанХосе и Семана Санта **Испания** , ===Среща се гласи с козунаци и яйца на ИСПАНСКА земя===, Запретват ръкави испанските юнаци, яйца да боядисват и да месят козунаци, Хайде, време не остава - в испанско среща се задава, Майското слънце напече, испанските мами съблече!, Иде време за море, а пък слънце не пече Simple Smile Испания Simple Smile, Толкоз хубави жени, г'де ще видиш ти.... ☞ Испания ☜, Koй от хубаво разбира,при испанките се спира,Европейски шампионки в къси панталонки-Оле,оле Испания, Летни фиести или отпускарски сиести?-Испания, Август месец е на състезания,Формула 1 ве4е наближава-Испания, Златна есен наближава, финансовата криза отминава - късметлийска испанска тема , ^_^ *** ИСПАНИЯ ОЛЕ(ле) ! *** ^_^, Вси(чките) светии..... в Испания събрани, Дъжд вали ☂ и слънце грее ☀... в ИСПАНИЯ и времето щурее! , ♥ ♥☻☺Испания -предколедна тема ☺☻♥ ♥ , Коледна магия цари по испанските земи ,Сняг затрупа испанската група♥ Св.Валентин Зарезан ❦ - ИСПАНИЯ    *** Испанска Пролет ***    *Великден наближава ,Испанска среща се задава !*  Ще боядисаме яйцата ...


Toва сме ние  Flutter

Последна редакция: сб, 25 апр 2009, 22:19 от gaby_s

# 1
# 2
  • Мнения: 1 156
Хи хИ и аз втора
Кат във вси4ко друго съм все на края на опаШката


Ау ама днес съм на работа. Ни работа има , и времето е лоШо и съм сама в офиса. ОЩте малко ми остава иа излитам към в къЩи.

Габи, мерси за темата, а дано ни огрее.

# 3
  • Мнения: 389
Туп и аз в новата тема  Mr. Green

Венелина, радвам се да чуя, че отношението се променя към по-добро. Надявах се да е така, но нямам поглед. Понеже съм чувала, че някои хора плащат в държавна болница за внимание, си мисля, че ако ще плащам ще е по-добре да го направя в частна клиника. Разбира се гаранция няма.

# 4
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
Марица,ти все оЩе ли ни помниШ Laughing.Аз пьк си мислех ,4е никой няма да ни познае Joy.Ада каза ,4е Алекс много се е променил. Hug

venelina81 ,ами аз много се притеснявах да не си трьгнете преди да сьм снимала,но си трьгнахте много бьрзо Sad,не можах да ви фотографирам Laughing.


ГАБИ Hug Hug Hug

# 5
  • Мнения: 259
Моми4ета на мен последно ми пишете снежанката и мисля да направя агнеси. Както ве4е писах Йотко е на работа сутринта, но Ще гледа да излезе към 12, за да дойдем към 13.
Тони датите за мен са ок. Ще говоря с мъжа ми тези дни и Ще напиша със сигурност дали Ще дойдем. А относно къщата вие изберете, на нас ни е все едно дали е на 4 или на 40 км., стига да не е на 300  Laughing
Марица ти наистина се загуби, как мина вашето пътуване.
Мими надявам се да е по добре мъжът ти  Praynig. Направете му курбан, но да знаеш, 4е трябва да вземеш 3 свещи4ки и да ги наре4еШ на близки престоящи религиозни празници и той да избере едната свещ и на които празник е наре4ена тогава се прави. На нас така ни обясни свещеник преди 6 год.
ГериПетрова ти ако си пропуснала да си правиш курбана на деня, се спира, не се прави пове4е. Поне на нас така ни казаха. А Криспин живееше в Сан Хавиер, но сега са си в БГ.
Вивиан снаха ми мислеше да ражда в 4астна клиника, но и препоръ4аха гинеколожка която работеше в държавна болница. Но те си платиха за да е то4но тя на раждането, но базата в болницата е стара и не може да се сравнява с тукашната.

# 6
  • Мнения: 3 098
Помня,ви разбира се. Hug
Алекс е много 4аровен,много. Heart Eyes Искам го за зет. Mr. Green

Рали,малко по_късно го осъществихме заради времето,но все пак стана. Grinning

Мими,как е мъжът ти?

# 7
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Габи, ако не си ти, ще си останем без тема  Hug Mr. Green

# 8
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
привет честита ни нова тема габи страхотно заглавие както винаги
е само аз ли не можах да видя снимките, търсих търсих и нищо не видях, вал моля те и аз искам да видя, може и на лични
говорих с мъжо за касата рурал, няма нищо против, само му се струват цените високи, имам в предвид в сравнение с тук, но каквото решите, стига да знаем предварително да можем да се организираме с работата му
гери за курбана и аз така знам, пропуснеш ли спираш, не се прави повече
мими направете нещо, ако щеш само свешицки идете и запалете, дръж ни в течение, дано всичко се оправи
за темата за лекари не ми се говори, ходих да искам час за гинеколог, за рутинен преглед, все пак съм и със секцио и ми заяви най нагло, аааааааа направление за гинеколог не мога да ти дам, трябва да ходиш на частно, питам е как така, ами така и си излязох без направление, останах  #Crazy втрещена, та така ще си ходя на частно, за тукашните болници нямам оплаквания, прекрасно раждане (около 4 бях в болницата, в 6,20 изплака синът ми) и страхотно отношение, когато лежах с Алекс в болницата по съшия начин, страхотно отношение, добри педиатри и да си призная честно, в спешното попаднахме на най добрия педиатър (циста случайност, цакащите там казаха, че е бил най добрия), този човек ми спаси детето, цял живот ще съм му благодарна, възстановяването трябваше да продължи около три месеца, с изследвания всеки 2 или 3 дни, той го оправи за около 20 дни, нямам думи просто, адски съм доволна...
мимки и ние си търсим къща, не искам да живея вече в бенидорм ужасно е, така или иначе и двамата пътуваме до работа, а и до градината, предпочитам да имам двор, чист въздух и пространство за детето, а за цените които ми казваш са доста ниски, тук къща под 750  800 няма  ooooh!, ми не ми се дават такива луди пари, аз ако ще плащам толкова по добре да плащам ипотека
гери стига работи бе жена
моя разговор с шефа се провали, имахме интервюта за работа и не можах да се докопам до него, дори си тръгнах и той остана в офиса, да видим кога ще говорим

# 9
  • Мнения: 789
Запис и от мен Peace!
Благодаря ви навсички за милите думи,и пожеланията! Hug

Rally , благодаря!Добре е Лъчи,боли го обаче.Пръста му е отрязан до първата сгъвка.Лошото е,че машината е с такива ножове,че му е намляла пръста,всичко е заминало с аспирацията в силозите.Просто не може да се възстанови.Курбан ще направим,днес мама ми обясни процедурата.

ЛаАда, Hug,много мило ми стана от поста ти,благодаря ти.И аз много исках да се видим най-после,обаче май не ни е писано да е тази година.Живот и здраве,за другата среща...Но край с плановете,то това нашето на нищо не прилича Rolling Eyes.

Мимки , честити първи стъпчици а Ники!

Саби , на лабрадора се е контузил,пръста са го "накълцали" ножовете,и е невъзстановяем за съжаление.Въпреки това,толкова бързо е станало,че казва че в този момент изобщо не е усетил срязването и болка.А всеки ден си повтаря да внимава.За 3 години нито един инцидент,а сега за 2 седмици - 3 пръста. ooooh!

Марица, Hug,добре завърнала се.Аз питах в предната тема за теб,но ти направо се изгуби.Как сте?

Val ,  Sad , аз не успях да видя снимките.

И една клюка  Wink. Миналият месец във фабриката на Лъчи правили легла(по принцип мебели не правят,само врати и прозорци).И вчера в болницата шефът на мъжът ми му разправял,че леглата били за Мигел Босе.Отишли да му доставят поръчката,и като влезнали в спалнята му направо се сащисали - в спалнята му имало само един колчон на пода,а тая спалня я дели с още 14 кучета.

# 10
  • Мнения: 1 156
Мими, дано по бързо да се оправи мом4ето ти . направо косата ми настръхна до като 4етях. То и моя мъж се прибира от време на време с пробити пръсти, ама това е коШмар. Май накрая ние Ще дойдем на гости в Куенка, тъкмо Ще ти донеса и светена вода за здраве/дано ми е останала/.

АНЕТТ, какво да се прави мила, по фиести и в събота в цяла Торевиеха работим Карефур и аз  Mr. Green И за това цял ден форумствам. А какви са тия цени на наеми . то наистина по добре е ипотека.... Поне знеаШ 4е плаЩаШ зА СЕБЕ СИ... уж Sad

Тони, брой ни
 2 4овека и  1 ку4е за каса рурал.Отивам да наговарям на уШенце  Laughing
 

# 11
  • Murcia, Spain/Ruse
  • Мнения: 416
само да се запиШа Laughing

# 12
  • Ispania
  • Мнения: 4 482


...Няма ги Mr. Green

Последна редакция: нд, 26 апр 2009, 12:57 от Val

# 13
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
мерси за снимките просто сте невероятни, а децата толкова красиви
рози и мъжо като те видя каза че си приличаме, а за мен това си беше направо комплимент и Хектор какво невероятно дете
вал аз ли трябва да си ложа очила или снимките ме лъжат не знам, но за къде отслабваш бе жена, а Алекс, ааааааааааах само си въздишам, поръчала съм си за второ девойка и с Марица малко ще поспоря за зетя, че така ми легна на сърцето твоя сладур
ада гери с всеки изминат ден става все по красива и красива
габи както винаги усмихната и мила, изглеждаш страхотно, а батковците все по големи стават, за къде растат тия момчета
малкия се събуди и ми секна вдъхновението, после ще довърша

# 14
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
Анет,аз си мисля,4е ме бьркаШ с цветанка Laughing.Аз за снимките седнах ,4е да не се вижда Joy.
 Hug Hug Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
А Гери е страхотна Wink,много е сладка Hug.И колко прили4а на майка си Peace...

Общи условия

Активация на акаунт