препоръки за детска кухня в района на Стрелбище, Гоце Делчев или Кр.село

  • 1 272
  • 9
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
Здравейте,

предстои ми да запиша дъшеря ма кухна, за да ни излезе ред след 6 месеца Wink
препоръчайте ми детска кухня от която сте доволни от храната.

Моите проучвания показват че има два варианта:
1/ В първия вариант са само разпределителни пунктове, а храната я носят от друга детска градина
2/ детската градина в която готвят за децата, които посещават детската градина.

Въобще кои кухни в този периметър готвят вкусно  Wink

# 1
  • Мнения: 918
Ами аз взимам от тази в Стрелбище и съм много доволна. Обаче трябва да те разочаровам, там записват само деца навършили 10 месеца, картата ти излиза за около месец.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 298
По препоръка на две съседки с малки дечица записахме нашето бебе в Детската Кухня на ул.Белмекен, не знам дали се води в Борово или в Павлово. Един от пунктовете, в които раздават и ни е близо е детската градина до пазара на Красно село. Записахме я преди да навърши три месеца, защото там много се чакало, имало доста желаещи. Казаха, че ще ни се обадят през януари, тогава ще ни дойде реда.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
в Стрелбище мисля, че има поне две кухни, доколкото си спомням на ул.Траянови врати и ул.Деде Агач, ако не греша.... та за коя става дума че сте доволни.

Аз също съм чувала за кухнята в Борово, но се чудех дали на храната не й се отразява зле това че се пренася, а не се раздава директно....

# 4
  • София
  • Мнения: 2 298
в Стрелбище мисля, че има поне две кухни, доколкото си спомням на ул.Траянови врати и ул.Деде Агач, ако не греша.... та за коя става дума че сте доволни.

Аз също съм чувала за кухнята в Борово, но се чудех дали на храната не й се отразява зле това че се пренася, а не се раздава директно....
Защо да й се отразява зле? Та те не я разнасят в насипно състояние, а затворена в бурканчетата. Като я приготвят в кухнята и я затворят в бурканчета, дали ще престои в кухнята до часа за раздаване на място или през тоя време ще я транспортират с бурканчетата до друг раздавателен пункт, не виждам особена разлика.
Освен това за транспортиране на храна, по принцип, не само детската, си има изисквания и тези от детските кухни би следвало стриктно да ги спазват...

Последна редакция: чт, 18 авг 2005, 09:13 от nati_nat

# 5
  • Мнения: 918
Мисля че е на Деде Агач newsm78, бяла къща, има градинка отпред.

# 6
  • Мнения: 91
Ние взимаме храна от "Стрелбище". Адресът е:ул"Боровец"23 - това е точно описаната бяла къща от Звезделина. Храната е добра и разнообразна и засега съм доволна от кухнята. Там не се чака дълго време, за да ти дойде редът. Документите се подават, когато детето навърши 10 месеца и се чака около месец. Аз лично ти препоръчвам тази кухня, ако ти е удобна като разположение и разстояние.

# 7
  • Мнения: 397
И аз съм се ориентирала за тази на ул. Боровец - готвят на място. Даже ходих да питам от кога става записването - казаха ми когато детето навърши 10 месеца да заповядаме. Толкова рано не записвали newsm78

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 288
Аз записах бебчо вече. Обещаха да ми се обадят като ни излезе реда. Дали наистина се обаждат или аз трябва да ги подсещам??
Къде точно се намира кухнята на Красно село - зад пазара? Моля, дайте ми и друг ориентир.
Мерси предварително.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 298
Аз записах бебчо вече. Обещаха да ми се обадят като ни излезе реда. Дали наистина се обаждат или аз трябва да ги подсещам??
Къде точно се намира кухнята на Красно село - зад пазара? Моля, дайте ми и друг ориентир.
Мерси предварително.
То не е кухня, а пункт за раздаване, на ул. Дебър, ето виж картата. И се намира в 93 ОДЗ. Самата кухня където се готви е в Борово, може би там си се записала.

Общи условия

Активация на акаунт