не иска да яде наобяд зеленчукови и месни пюрета

  • 1 021
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Моето детенце от скоро неиска да яде наобяд зелен4укови и месни пюрета.Незнам какво да правя???С какво друго мога да замествам???

Последна редакция: сб, 25 апр 2009, 19:08 от Vivi

# 1
  • Мнения: 2 521
С кърма или АМ Winkслед известно време пробвай пак да дадеш пюре.Интересно ми е обаче кога успя да дадеш и месно пюре-то се започва по-късно newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 15 197
Погледни тази тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=382269.0  Peace

# 3
  • Мнения: 13
e tq e po4ti na 7-meseca.Za6to ot koi mesec se dava puyreta s meso????

e тя е почти на 7-месеца. Защо от кой месец се дава пюрета с месо????

Последна редакция: сб, 25 апр 2009, 21:31 от Vivi

# 4
  • Мнения: 6 711
Може да растат зъбки и затова да отказва твърда храна. Даваш млекце и пак опитваш по някое време с пюре. Peace

# 5
  • Мнения: 13
Blagodarq vi.Tq e qla samo 2-3 pati do sega s meso ne i davam vseki den.Kupe6kite oba4e ne gi haresva.Moje bi naistina ot zabkite nqmame o6te no qvno skoro 6te imame.Tq izvednaj sprq da gi qde i v ka6ti pravq i tqh neiska :(zatova re6ih da popitam za savet.

Благодаря ви. Тя е яла само 2-3 пъти до сега с месо не й давам всеки ден. Купешките обаче не ги харесва. Може би наистина от зъбките нямаме още но явно скоро ще имаме. Тя изведнъж спря да ги яде и в къщи правя и тях не иска. затова реших да попитам за съвет.

Моля, пишете на кирилица.

Последна редакция: сб, 25 апр 2009, 22:56 от Vivi

# 6
  • Мнения: 2 334
Дъщеря ми имаше такъв период като и избваха горните резци.Давах и 2 дни само АМ и след това нещата се оправиха.

# 7
  • Мнения: 2 149
Или  даваш прекалено засищаща закуска.

# 8
  • Мнения: 177
Изчакай известно време и пак пробвай,може да пробваш и със зеленчукова каша  Peace

# 9
  • Мнения: 1 546
Каквото и да правиш не насилвай детето да яде. Като не иска пюрета - кърма или АМ. Моята дъщеря прояде реално нещо друго освен мляко на почти 9 месеца. До тогава й предлагах колко лъжички иска пюре (обикновено 5-6 Mr. Green) и после мляко.

Общи условия

Активация на акаунт