Твърда матка

  • 4 793
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 200
Вчера бях на консултация и гинеколога ми каза, че матката ми била "малко твърда", обаче това не било повод за притеснение, всичко ми е наред.
Аз иначе се чувствам много добре. Бебо рита, на видеозона се вижда, че се върти непрекъснато.
Вие имали ли сте такова нещо?

# 1
  • Мнения: 18 542
Цитат на: evpraksia
Вчера бях на консултация и гинеколога ми каза, че матката ми била "малко твърда", обаче това не било повод за притеснение, всичко ми е наред.
Аз иначе се чувствам много добре. Бебо рита, на видеозона се вижда, че се върти непрекъснато.
Вие имали ли сте такова нещо?

Да, само че на мен ми бяха казали "напрегната". Изписаха ми Но-Шпа и почивка и това е. Аз нямах никакви неприятни усещания, но слушах и нямах проблеми.  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 3 200
Цитат на: cheta
Да, само че на мен ми бяха казали "напрегната". Изписаха ми Но-Шпа и почивка и това е. Аз нямах никакви неприятни усещания, но слушах и нямах проблеми.  Simple Smile


И на мен ми изписаха Но-Шпа и почивка, същото. И аз слушам и се надявам да няма проблеми.

# 3
  • Мнения: 18 542
Цитат на: evpraksia
Цитат на: cheta
Да, само че на мен ми бяха казали "напрегната". Изписаха ми Но-Шпа и почивка и това е. Аз нямах никакви неприятни усещания, но слушах и нямах проблеми.  Simple Smile


И на мен ми изписаха Но-Шпа и почивка, същото. И аз слушам и се надявам да няма проблеми.


Няма да има, споки!  Simple Smile

# 4
  • Мнения: X
И аз имах същите проблеми по това време, че и контракции отгоре на вси4ко. Пия Но-Шпа и магнерич и съм добре, нямам проблеми - и при теб няма да има  Laughing  Laughing  Laughing

# 5
  • Мнения: 554
Здравей! Аз съм така от началото на 5 месец.На мен също ми изписаха но-шпа и Магнерич,също и повече почивка Grinning . И аз като теб се бях притеснила много,но след консултация с бъдещите и настоящи мами във форума се оказа,че това е доста срещано явление!Успех и леко бременеене Grinning !

# 6
  • Мнения: 3 200
Благодаря ви за мненията момичета, много сте мили!!  Grinning  Grinning  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт