Гъбички на гърлото

  • 1 948
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 191
Здравейте момичета,искам да ви попитам понеже имам гъбички на гърлото дали оказва влияние на забременяването и на плода,преди 3 месеца бях оперирана от извънматочна и започнах да си внушавам че може да са оказали влияние понеже лекаря ми каза че щом е станало така значи плода е бил дефектен,а тези гъбички просто нямат лекуване,обиколих куп лекари и няма ефект,само ми изписват лекарства,мазила и какво ли не,та незнам вече какво да правя,а неискам да преживея още един аборт  Sad

# 1
  • Мнения: 989
Паулина, съжалявам, че се е наложило да преминеш през този кошмар, но трябва да ти кажа, че за пръв път чувам такова обяснение за извънматочна  Shocked  Предполага се, че плода е бил дефектен, когато говорим за мисед аборт или кухо яйце, но при извънматочна е малко смешно да се твърди такова нещо. Там по-скоро се говори за увреждане на тръбите, защото оплодената яйцеклетка не е могла да достигне до матката и се е имплантирала някъде другаде - или в тръбата, или в яйчника, или някъде другаде в коремната кухина.

# 2
  • Мнения: 7 082
paulina7,  Scarlet_ е съвсем права. Причините за извънматочната бременност са в тръбите - сраствания, стеснения, криви тръби и т.н. Въобще не е вярно, че се причинява от дефектен плод, лекаря ти не знам доколко е компетентен, но казаното от него въобще не е вярно.

# 3
  • Мнения: 851
paulina7,  Scarlet_ е съвсем права. Причините за извънматочната бременност са в тръбите - сраствания, стеснения, криви тръби и т.н. Въобще не е вярно, че се причинява от дефектен плод, лекаря ти не знам доколко е компетентен, но казаното от него въобще не е вярно.
Peace! И аз съм на това мнение.
Като цяло мисля , че  гъбичките нямат нищо общо и няма причина да се смесват двете неща.
Преди следващ опит задължително се консултирай с лекар за състоянието на тръбите. Жените минали през извънматочна бременност веднъж не са застраховани , че това няма да се случи никога повече, напратив!

# 4
  • Мнения: 191
Здравейте момичета,радвам се че сте ми писали,при лапароскопията са проверили тръбите и лекаря ми каза че нямам никакъв проблем с което много ме успокои,то при мен се получи и тубарен аборт,не е успяло да се закрепи добре в тръбата.Днес ходих да ми видят гърлото за пореден път и сега пък ще ми махат сливиците и ще трябва да отложим бебеправенето,някой има ли на представа колко струва тази операция.Аман вече от проблеми.
Хубав ден на всички  Hug

# 5
  • Мнения: 191
вижте на какво клипче попаднах в интернет,полезно е за тези които не са наясно как става зачеването,на мен лично ми беше интересно
http://www.vbox7.com/play:daba0123

Общи условия

Активация на акаунт