приятелката ми е с хипертония и я страх да забременее

  • 544
  • 3
  •   1
Отговори
моля ви ако имате някаква представа пишете ми...проблем ли да забременее жена с хипертония.тя няма проблем мисля със самия процес ,а я е страх защото приела лекарства да не навредят на плода,знаете че всеки се моли да има здраво дете и дай боже всекиму,но има ли наистина риск за бебето.тя не пие лекарствата постоянно а при нужда-и то леки субстанции-нифедипин.моля ако имате някакви познания пишете ми благодаря ви предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 653
моля ви ако имате някаква представа пишете ми...проблем ли да забременее жена с хипертония.тя няма проблем мисля със самия процес ,а я е страх защото приела лекарства да не навредят на плода,знаете че всеки се моли да има здраво дете и дай боже всекиму,но има ли наистина риск за бебето.тя не пие лекарствата постоянно а при нужда-и то леки субстанции-нифедипин.моля ако имате някакви познания пишете ми благодаря ви предварително  bouquet
има лекарства, подходяЩи за бременност и кърмене

# 2
  • Мнения: 1 250
Здравей, min4ewa. Най-добре приятелката ти да се консултира с лекар. От там ще получи най-компетента помощ.  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 4 884
Има жени,които забременяват и износват здрави бебета с доста по-сериозни заболявания-епилепсия,множествена склероза,диабет и т.н,то с хипертония е вече всеки втори!Да не се притеснява,просто да сподели с гинеколога и кардиолога,които я наблюдават,и те ще и изпишат лекарства,съвместими с бременност PeaceУспех  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт