проблем с р-ство, искам съвет

  • 609
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 360
Моля за съвет.Вчера ядох готови банички(цялото семейство ги яде)и сега съм  със страшно разстройство,както и фамилията Sickта въпроса ми е може ли да повлияе това на бебето,ние сме само на кърма,положението е сериозно от снощи до сегс съм била в тоалетната 15-16пъти дори и вода не мога да пия.имам страшни спазми и ме боли ужасно корема.имам замразена кърма доста но се чудя какво да правя.моля помагайте

# 1
  • на дъното
  • Мнения: 1 542
В момента съм в подобно положение и аз само че при мен се получи от много плодове и сокове в стремежа си да го разхлабя понеже ние сме с проблемно изхождане и сега направо съм луднала не знам какво да пия за да не го запека повече и от друга страна пък да него разхлабя много.От сутринта звъня на гастрото която ни преглежда и все е заета ако се свържа ще пиша.Аз вечерта си позволих Ентерол понеже нали се дава и на малки бебета а и през бременността бях с подобен проблем и пиех,но ме страх да взема пак.

# 2
  • Мнения: 360
поправка,установихме че свекърва ми е със същите болежки придружени с температура а тя не  яла от баничките.май сме болни с някъв вирус Confusedи в такъв случай пак се чудя да кърмя ли малката

# 3
  • Мнения: 2 521
Най-добре си дай от замразената кърма и тичай на лекар.Ще ти изпише какво да пиеш и ще каже дали да кърмиш бебето.Ако имате компот от дренки ,арония-пийте момичета.Чай от шипки също помага.
Дори и вирус да е-нека преди това те види лекар и да прецени.

# 4
  • на дъното
  • Мнения: 1 542
Свързах се най сетне с лекарката каза да взимам Смекта по 2 най много докато се затегнело положението.Оф вече ще се побъркам горкото днес съм яла само едни пекани картофи и аз съм в дилема да давам ли кърма много се притеснявам.А лекарката каза че нямало проблем със Смектата не отивало в кърмата newsm78 оффф давайте съвети  Praynig

# 5
  • Мнения: 360
мерси и аз звънах и ми каза същото за смектата а за кърменето да кърмя,ама предпочитам вас да питам който го е изживявал.

# 6
  • Мнения: 346
Няма проблем да кърмиш малката, даже е препоръчително, тъй като чрез кърмата й предаваш антитела, за да се справи с вируса. Друг е въпросът ти как се чувстваш и дали няма да има проблем с количеството кърма, при положение, че не пиеш течности и не се храниш, което е разбираемо. Опитай се да се погрижиш за себе си - надявам се, че вече си се консултирал с лекар и знаеш какво да пиеш. Много е важно да пиеш повече течности.

# 7
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 365
Според мен даже е препоръчително да кърмиш, защото с кърмата на детето се предават антитела, ако наистина става дума за някакъв вирус.

# 8
  • Мнения: 360
Благодаря ви,вирус е старая се да пия течности  но те веднага излизат.

# 9
  • Мнения: 2 755
Благодаря ви,вирус е старая се да пия течности  но те веднага излизат.
Хидрасек много помга и не пречи на кърменето.

# 10
  • Мнения: 2 376
Пий по 1-2 глътки вода на минута. Така няма да се обезводниш. Това, което може да помогне на бебето ти е кърмата. С таткото бяхме по една седмица с 39 градуса, бебето спеше между нас, но се отърва с малко кашлица и хрема.
Ако е вирус, вероятно вече сте му го предали на детето, но ако искаш може да си сложат маски домашните и здраво миене на ръцете.

Общи условия

Активация на акаунт