M-tel Homebox?

  • 683
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 274
Интересува ме добра ли е скоростта на интернета? Стационарния телефон е ясен, но нета как е?

# 1
  • Мнения: 34
В България все още няма Интернет от подобен род, който да е качествен. Специално за този, мога да те уверя, че ще си имаш проблеми и ако не ти се занимава, дори и би го сменила.  Laughing

# 2
  • Мнения: 13 512
зависи дали имаш 3g покритие. Аз имам такова устройство в Априлци. Изобщо не мога да ползвам интернета, но не ми прекратиха договора, а ми подариха 6м. таксата. Да, но за 6 м. няма никакво подобрение и аз пак трябва да пиша молби и да се разправям. По едно време се закачах на 9600, сега и на толкова не мога. Смрад!
Търси друг вариант

# 3
  • Мнения: 940
Аз имам, не е зле ако имаш 3G. И нетбук е оки пак ако имаш 3G.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 840
И аз имам. Доволна съм от скоростта като си ровя из форума. ама ако почна да тегля филми и ела да видиш .... режат те яко със скоростта.

# 5
  • Мнения: 307
Аз ползвам Officebox и въобще не съм доволна - мога само пощата да си преглеждам но ако трябва да се прикачат или свалят файлове от пощата, по-големи от 1 МB си е направо мъчение. За теглене на каквото и де е, е невъзможно. Нямам 3G покритие.

# 6
  • Мнения: 34
Не става и това си е. Пълна загуба на нерви.

# 7
  • Мнения: 2 259
И ние се прецакахме миналия месец.Пуснахме молба за спиране,но отговор няма.
На ден има по 10 мин.  интернет ,но основно вечер след 22 часа.
А, казаха в офиса щом има покритие на  телефони ще има и  нет.
Греда и то голяма е" МТЕЛ ХОУМБОКС".

# 8
  • Мнения: 125
Имаме от 10 дни вкъщи, засега няма проблем горе долу е добър интернета, но сме на ограничена тарифа 5000 MB и за една седмица сме изразходили повече от половината ,а като изразходиш всичко после те таксуват на много дебели цени.Ще се сменим на неограничен трафик.

# 9
  • Мнения: 599
Имам го още от самото начало--като го пуснаха.Миналия февруари май беше.Ползвам го на работа.
Ми аз нямам никакви проблеми.Незнам защо при вас е така.Аз даже лятото го местя вкъщи, защото не работя 2 месеца и там пак нямам проблеми.
На село на майка й вкарах пък войсбокс-само телефон-губи се понякога, но е рядко.

# 10
  • Мнения: 1 425
Тегленето на филми е мъка (скороста е ниска). На ниската тарифа имаш ограничение от 5000МБ (5G - 3 филма х 2 CD-та и малко) след това резачка с цените.
Хоум Бокс е оправдан, ако си в някой краен квартал и нямаш локални мрежи, но пък имаш 3Г връзка (което според мен клони към невъзможното). Или ако ще го позлваш само за сърфиране из нета / поща, но не мислиш да сваляш почече от 2 филма на месец. Лично на мен ми се вижда невъзможно. Новите филми BlueRay в HD са вече по 4-8G. С тоя пакет и един филм не мога да сваля.
Виж БТК АДСЛ или обикновен квартален ЛАН доставчик.

# 11
  • Мнения: 940
И аз имам. Доволна съм от скоростта като си ровя из форума. ама ако почна да тегля филми и ела да видиш .... режат те яко със скоростта.

Много зависи. Понякога е доста бърз. И аз го взех като го пуснаха. И Хоумбокса, както и безжичния с USB-to. Единия ми е в офиса, където нищо не си тегля. Другия си го ползвам на малкото лаптопче, което вървеше с него. Не е зле и като забравим да платим нета. Спасява ни за една-две вечери. А най-сладко е като си на почивка, или някъде където няма достъп до нет. Дето се вика и на поляната можеш да го ползваш.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 840
И аз имам. Доволна съм от скоростта като си ровя из форума. ама ако почна да тегля филми и ела да видиш .... режат те яко със скоростта.

Много зависи. Понякога е доста бърз. И аз го взех като го пуснаха. И Хоумбокса, както и безжичния с USB-to. Единия ми е в офиса, където нищо не си тегля. Другия си го ползвам на малкото лаптопче, което вървеше с него. Не е зле и като забравим да платим нета. Спасява ни за една-две вечери. А най-сладко е като си на почивка, или някъде където няма достъп до нет. Дето се вика и на поляната можеш да го ползваш.
Абе и аз го взех като го пуснаха, и до скоро си теглех един филм от 500мб за половин час максимум, ама като минах този месец на неограничен и скоростта ми падна рязко при теглене. Иначе за сърф си е супер  Peace

Общи условия

Активация на акаунт