Нощно Напикаване

  • 1 305
  • 5
  •   1
Отговори
Добър вечер! Започвам с извинението, че съм като гост,но се срамувам да говоря открито. Синът ми е на 9 години и се напикава през нощта. Всяка нощ ставам аз или баща му да го изпикаем. Ако не го събудим почти винаги се напикава рядко пропуска. Дайте ми съвети и мнения. Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 11
Здравей.Аз се излекувах с капки АДИУРИТИН,изписани ми от личния лекар.Разпитай за тях  bouquet

# 2
  • Мнения: 306
Обикновено напикаването спира от само себе си когато наближи пубертета или когато вече е в пубертета детето. Май няма още лек открит за напикаването. Просто ще трябва да изтърпите още някоя година. Съжалявам, гадно е, но това е май истината и няма нужда да се ядосваме. Една хубава черта на пубертета - спира напикаването  Peace

# 3
  • Мнения: 2 011
Обикновено напикаването спира от само себе си когато наближи пубертета или когато вече е в пубертета детето. Май няма още лек открит за напикаването. Просто ще трябва да изтърпите още някоя година. Съжалявам, гадно е, но това е май истината и няма нужда да се ядосваме. Една хубава черта на пубертета - спира напикаването  Peace
Съгласна ! Peace Но  нека опитат и други  бабини  методи !  Confused Аз съм се напишквала до 8 г , но помня че мама ми направи един пояс на кръста - отвътре  беше намазан с настърган домашен сапун смесен с яйце - много ме сърбеше кръста а и трябваше да държа пояса няколко  дни  без да го  свалям ! На мен това ми помогна  newsm78 или пък му  дошло времето .... newsm78

# 4
  • Враца
  • Мнения: 92
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=99824.0
ето една по-стара тема за нощно напикаване

# 5
  • Мнения: 1 484
А  бъбриците  как  са.И от  тях  може  да идва  напикаването.Сестра  ми  на  времето  така  се  е  напикавала  и   ходеше  на  санаториум  в  Хисаря.

Общи условия

Активация на акаунт