Отговори
  • Мнения: 9
споделете вашият опит, моля!

# 1
  • Мнения: 2 401
няма да кажа.

# 2
  • Мнения: 59
Аз не бих и казала  Rolling Eyes и не защото не съм и добра приятелка, а защото рано или късно тя ще разбере сама. Не бих рискувала аз да съм носител на тази новина. А и отношенията между двама са много лични и не бих се намесила, бих оставила това на съдбата. Не бих искала и на мен да ми кажат. Постави се на нейно място и си представи как би реагирала ти.

# 3
# 4
  • Мнения: 12
Не ,не бих казала попадала съм в такава ситуация аз знаех
но неисках да ставам аз причината мина известно време и тя разбра
наистина беше ми много гадно че го прмълчавах  Cry

# 5
Да си призная аз съм във същата ситуация, но си мълча Embarassed
Много пъти съм си мислила да й кажа, на съм се спирала с идеята да не съм аз тази, която да разруши семейството.
Има и вариант, приятелката ми да не ми повярва newsm78

# 6
  • Мнения: 146
Не никога,каква приятелка ще съм й.По добре сама да го научи  Peace

# 7
  • Мнения: 9
а на мен ми стана гадно като разбрах, че всичките ми приятелки знаят, само не и аз.

# 8
  • Мнения: 2 448
а на мен ми стана гадно като разбрах, че всичките ми приятелки знаят, само не и аз.

А ти как разбра, че приятелките ти знаят?

# 9
  • Мнения: 581
 Мълча и не си вра носа в личния живот на хората.

# 10
  • Мнения: 945
Ще кажа на мъжа и, че zная. От там нататък всичко zависи как той ще реагира...

# 11
  • Мнения: 9
накрая когато всичко се раздуха те си признаха,че са знаели. беше ужасно унизително за мен.

# 12
  • Мнения: 2 448
накрая когато всичко се раздуха те си признаха,че са знаели. беше ужасно унизително за мен.

Е, това голямо приятелство, няма що. Дори и в такава ситуация пак няма да кажа, че съм знаела.

# 13
  • Мнения: 2 013
Мисля,че добрата приятелка е за това,да ти каже,когато те мамят,а не да ти се смее зад гърба,колко си наивна...
Аз бих казала,ако става въпрос за моя добра приятелка.Няма да седя и да гледам как я лъжат,я!  Naughty

# 14
  • Мнения: 59
Мисля,че добрата приятелка е за това,да ти каже,когато те мамят,а не да ти се смее зад гърба,колко си наивна...
Аз бих казала,ако става въпрос за моя добра приятелка.Няма да седя и да гледам как я лъжат,я!  Naughty
Добрата приятелка не би ти се смяла зад гърба.

Общи условия

Активация на акаунт