Вземане на кръв от бебе-СПЕШНО

  • 5 846
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 589
 Моля ви, някой ако знае коя лаборатория се наема да вземе кръв от 6-месечно бебе, да сподели...Тази седмица трябва да представим на педиатъра кръвна картина на бебчето...Звъних в Бодимед, казаха ми, че лаборантите им не се наемали да вземат кръв от толкова малко дете...

# 1
  • София
  • Мнения: 12 554
Моля ви, някой ако знае коя лаборатория се наема да вземе кръв от 6-месечно бебе, да сподели...Тази седмица трябва да представим на педиатъра кръвна картина на бебчето...Звъних в Бодимед, казаха ми, че лаборантите им не се наемали да вземат кръв от толкова малко дете...

В Рамус, в Цибалаб и в Кандиларов няма никакъв проблем.

# 2
  • Мнения: 589
А може ли координати? Гугъл нищо не ми казва...

# 3
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Стига,бе! В селската поликлиника на Нови Искър вземат без проблем, а и не само там.
А може ли координати? Гугъл нищо не ми казва...
Напиши в Гугъл Цибалаб или Кандиларов и ще ти каже всичко. На мен ми казва, а на теб не ще.Странно.

# 4
  • София
  • Мнения: 12 554
А може ли координати? Гугъл нищо не ми казва...

Рамус има на много места. На Сточна гара, в Дружба.
Цибалаб също - на театър София в 17-та поликлиника, в Дружба 2

Тези ги знам. Но в сайтове имат всички лаборатории.

# 5
  • Мнения: 27
Много съм изненадана, че Бодимед не искали да вземат кръв от "толкова малко дете".  Кръвната картина е задължителна на 6 месеца, като се обръща особено внимание на хемоглобина! Дава се и урина (от всяка аптека можеш да си купиш колекторчета за момче или момиче, които се слагат под памперса). Всяка лаборатория взима кръв. Аз съм пускала в Липогард и 17-та поликниника. На 1 годинка също ще дадете кръв и урина. Нищо особено няма в боцкането на пръстчето....просто трябва да държите детето! Взимането на урина е по-сложно (поне на мен ми беше докато успеем с колекторите) Някои мами попарват гърнето и така...

Просто виж кои лаборатории около теб са ти удобни!

# 6
  • София
  • Мнения: 1 555
Според мен във всяка лаборатория ще вземат. На 6 месечна възраст заведох дъщеря си точно в Бодимед и нямаше проблеми.  Peace Провери или в друг филиал на Бодимед или в някоя от другите лаборатории, които са изброени тук.

# 7
  • Мнения: 589
Благодаря на всички!
Вчера наистина имах проблем с търсачката...
Бяхте ми много полезни, благодаря още веднъж!  bouquet

# 8
  • Мнения: 3 091
Също и в болница Доверие - безболезнено взимат кръв, с някакъв уред - просто докосват пръстчето.
В МЦ Лора също взимат кръв на 6-месечни бебета.
успех!

# 9
  • Мнения: 344
Това е абсурдно за мен. ShockedКакво значи толкова малко дете Rolling EyesКръв се взема от пръста , така че не виждам кой знае какъв голям проблем.Това е смешно и позорно за специалистите , които работят в тази лаборатория Naughty

# 10
  • Мнения: 753
Мисля, че си попаднала на някой...... Mr. GreenВ Бодимед ни взеха кръв преди 4мес на бебо без проблем, даже се учудих, че не заплака, толкова леко беше. GrinningСтава въпрос за лабораторията при съда.

Общи условия

Активация на акаунт