Евроком или Кейбълтел

  • 3 560
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Моля да споделите мнението си...

# 1
Кейбълтел ми доставят кабелната и нямам оплаквания. Направих обаче грешка да си пусна и интернета през тях..... Фатална грешка, дето се вика. Повече няма да повторя - телефонът на клиентската им служба не работи, т.е. никой не го вдига. Ако случайно се свържеш с някой, той те прави на маймуна и му обясняваш същите неща, който си обяснявал по-рано същия ден (сякаш никой не ти отбелязва нищо в досието, ако въобще има такова в компютрите им). Когато останеш без интернет може да се наложи да почакаш ден-два, докато ти го оправят. Отделно по 20-30 пъти на ден връзката се губи и трябва да си рестартираш модема.
Много зле.

# 2
  • Мнения: 3
Ние за съжаление засега също сме с Кейбълтел и, освен че интернета ни не става дори за разглеждане на страници, напоследък и качеството на телевизията ни се влоши драстично. Просто се чудех дали Евроком са по-добри, за да минем на тях, или няма смисъл...

# 3
За телевизия не знам, честно казано, рядко гледам и не съм придирчив, кабелна имаме само заради децата. Но за интернета има само едно място - Мегалан.

# 4
  • Мнения: 3
Само дето точно в нашия район нямат покритие Simple Smile

# 5
# 6
  • Ориндж каунти
  • Мнения: 95
Кейбълтел - тия за малко да им изхвърля боклуците със все техника през терасата. Изтече ми договора, не искам да ги виждам и чувам. Няма такива измамници.
Евроком - нямам си и идея.
Откакто съм на спектрум нет на т.нар. ПОН (уж оптика) се родих. Цифрова с перфектно качество, интернет без забележки, телефона също е перфектен. малко по-скъпо  е, но определено си заслужава , поне според мен.

# 7
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Кейбълтел ми доставят кабелната и нямам оплаквания. Направих обаче грешка да си пусна и интернета през тях..... Фатална грешка, дето се вика. Повече няма да повторя - телефонът на клиентската им служба не работи, т.е. никой не го вдига. Ако случайно се свържеш с някой, той те прави на маймуна и му обясняваш същите неща, който си обяснявал по-рано същия ден (сякаш никой не ти отбелязва нищо в досието, ако въобще има такова в компютрите им). Когато останеш без интернет може да се наложи да почакаш ден-два, докато ти го оправят. Отделно по 20-30 пъти на ден връзката се губи и трябва да си рестартираш модема.
Много зле.



вярно и на мен ми писна  от тях-много им се губи връзката а е и некачествена

# 8
  • Мнения: 886
Аз съм на Кейбълтел отдавна 12-13г. До миналата година не съм имала никакви проблеми, от от лятото са просто ужасни  Cry и си играем на тука има тука нема Mr. Green. За техническото обслужване на т.н call center думи нямам. Почти през вечер си казвам, че утре вече ще отида в някоя от сателитните, ама нали съм много сериозна smile3538. За Евроком нямам отзиви, при нас не е разпространена. Във всички случаи те съветвам да не се подлъгваш от комбинирани пакети, и да си избераш само телевизия, а за интернет друг доставчик за да няма после smile3511

# 9
  • Мнения: 567
И на кейбълтел и на евроком са  Sick  #Cussing out

# 10
  • София
  • Мнения: 7 872
Аз пък кабелната ми е на някаква Софийска кабелна телевизия вече десетина години и нямам проблеми. А интернета ми е към Мегалан и съм много доволен.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 909
Живея във Варна ,използвам Кейбъл тел трипъл плей услуга от 3 години и съм доволна, нямам оплаквания нито от скоростта на нета, нито от качеството на кабелната нито пък от телефонните услуги ....къде живеете бе хора в София ли  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 886
Живея във Варна ,използвам Кейбъл тел трипъл плей услуга от 3 години и съм доволна, нямам оплаквания нито от скоростта на нета, нито от качеството на кабелната нито пък от телефонните услуги ....къде живеете бе хора в София ли  Mr. Green


Не, не всички са от София.  LaughingАко бях, отдавна да съм ги сменила. ooooh! но отзивите за кабелните конкурентите на Кейбълтел при нас не са много по-добри. Аз ги ползвах не 3 а близо 13г. и съм била изключително доволна Stop, но откакто имам проблеми нямам никакво съдействие. Чу се че е имало смяна на собствеността , не знам дали това е истина , но факт е , че качеството на част от програмите сега ужасно, а вечер въобще не се вижда. Същите тези програми през деня са значително по- добре /и са все български Wink/, а с чуждестранните нямам подобни проблеми.  newsm78 А имам и една, ама само една-и то българска. която е с :почти идеално качество.2tooth: Чух обяснения от рода, че проблема е в кабела ми, в буксите, в телевизора ми, в сплитера ми Joy Колкото за интернета гледах им офертите и още на хартия не ми харесаха скоростите , но зависи ти за какво го ползваш. Лошото , че ако имаш комбиниран пакет и се получи проблем имаш двоен такъв. Хайде, че стана много дълго, и дано не ти се наложи да се занимаваш с повреди  bouquet

# 13
  • Мнения: 62
Aз съм за Транс Телеком:))))

# 14
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Родителите ми са на Кейбълтел и нямат оплаквания.

Общи условия

Активация на акаунт