Да влезнеш под кожата на някой ...

  • 7 518
  • 28
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 421
Здравейте, напоследък много често се сблъсквам с това - какво значи "да влезнеш под кожата" на някой? Как става това? Рецепта има ли? Разбира се всеки човек е различен и кожата му е с различна дебелина и структура Simple Smile Пускам тази тема, с цел да разбера как вие сте направили това и да се опитам да разпозная, правилния за мен начин, за "влизане под кожа" на някой. Искам да разбера за себе си бъркам ли някъде или попадам все на хора "без кожа". Благодаря ви предварително!

# 1
  • Мнения: 1 284
Ами "да влезнеш под кожата" на някого означава да си го впечатлил доста в общи линии. Какво точно имаш предвид?

# 2
  • Мнения: 1 896
Няма как да влезаш под нечия кожа, ако въпросният човек няма слабост към теб.

# 3
  • София
  • Мнения: 421
Този въпрос беше провокиран от една история ... Един мъж с няколко неуспешни връзки за гърба си, поради кофти негов характер, пода на жена, която успява да му влезне под кожата и го променя до неузнаваемост. Имам много примери в живота си с такива хора около мен. Чудя се какво тя по-различно е направила, за да се промени този човек? Едва ли е само впечатление.

# 4
  • София
  • Мнения: 421
Да разбира се че "обекта" трябва да е готов да ти предостави "кожата" си Simple Smile

# 5
  • Мнения: 606
какво значи "да влезнеш под кожата" на някой? Как става това?
Ми... навеждаш го и... влизаш.  Добре е да е жена.

# 6
  • Мнения: 1 284
Е, всеки си намира майстора един ден, нали знаеш. Просто се е влюбил човека.  Grinning

# 7
  • джакузита макузита
  • Мнения: 3
Този въпрос беше провокиран от една история ... Един мъж с няколко неуспешни връзки за гърба си, поради кофти негов характер, пода на жена, която успява да му влезне под кожата и го променя до неузнаваемост. Имам много примери в живота си с такива хора около мен. Чудя се какво тя по-различно е направила, за да се промени този човек? Едва ли е само впечатление.

Може би е била точната жена за него, примерно влюбил се е и я обича повече от себе си, затова и отношението му е друго, едва ли е направила нещо конкретно, което може да се опише или да се даде като списък от стъпки за постигането на целта "влизане под кожата", вероятно му е била интересна в началото и после малко по малко...
Може и друго - ако досега е имал връзки само със "слаби" жени, а сега е попаднал на "силна" , или обратното... Колкото и условни да са тези определения.

# 8
  • Мнения: 919
Няма как да влезаш под нечия кожа, ако въпросният човек няма слабост към теб.

Peace


какво значи "да влезнеш под кожата" на някой? Как става това?
Ми... навеждаш го и... влизаш.  Добре е да е жена.
Joy

# 9
  • Мнения: 1 896
Чудя се какво тя по-различно е направила, за да се промени този човек?
Предполагам нищо по-специално и различно.
Възможно е да е осъзнал, че причината за неуспешните му връзки е в самия него, да се е влюбил в тази жена и да му се е искало да я задържи .
Просто той е пожелал да се промени и вероятно е положил усилия, за да го постигне.

# 10
  • Мнения: 2 011
какво значи "да влезнеш под кожата" на някой? Как става това?
Ми... навеждаш го и... влизаш.  Добре е да е жена.
ееееее, Вибромат  Joy Joy
А сега по темата - Няма хора  "без кожа" - има по-добри психолози.... Човека  е сложна материя и с още по-сложна душа. Рецепта няма ... Просто изучаваш  човека до теб и действаш. аз например  се заглеждам и ми правят впечатление най-дребни детайли- как говори ( високо , силно , тихо , .... ) как  диша като  спи  дори - как се държи  сред приятели и непознати ....Всичко ми прави  впечатление - изучавам навиците му. Когато познавам човек ми  е  много по-лесно да общувам с него. И така мога да му влезна под кожата - е, не винаги  се получава но и  често  се случва! 
Въпроса ти  е много труден, всичко  е химия бих казала - излъчване на човека , чар, темперамент .... newsm78 bowuu

# 11
  • Мнения: 592
Химия - това е тговора. Точно каква - скоро няма да разберем!

# 12
  • София
  • Мнения: 421
Моето мнение е същото - няма как някой да ти влезне под кожата без ти да го позволиш .... В моя случай - на мен ми стига само погледа или усмивката на човека, за да поискам да направя нещо заради него. Ако съм уморена примерно да поискам заради него да изляза, но не и обратния случай. Той не прави нещо, ако не го иска. Твърди, че много ме обича, направил е много, за да се промени и наистина е много по-различен от преди това - по-грижовен, по-отговорен и т.н. Но не винаги и на всяка цена би направил нещо за мен. Звуча доста объркано, но ... се опитвам да разбера, аз ли греша или не успявам да уловя тънкия момент с "влизането"

# 13
  • София
  • Мнения: 421
 
Въпроса ти  е много труден, всичко  е химия бих казала - излъчване на човека , чар, темперамент .... newsm78 bowuu

Определено е труден. Не можах сама да си отговоря Simple Smile за това поисках и вашето мнение

# 14
  • Мнения: 1 896
Ако съм уморена примерно да поискам заради него да изляза, но не и обратния случай. Той не прави нещо, ако не го иска. Твърди, че много ме обича, направил е много, за да се промени и наистина е много по-различен от преди това - по-грижовен, по-отговорен и т.н. Но не винаги и на всяка цена би направил нещо за мен. Звуча доста объркано, но ... се опитвам да разбера, аз ли греша или не успявам да уловя тънкия момент с "влизането"
Мисля, че просто се обичате по различен начин.
Има хора, които 'горят' и са готови винаги и на всичко за любимия и други, които обичат по - сдържано и понякога поставят своите нужди пред тези на партньора, което може да изглежда и егоистично (особено ако отсрещната страна е по-емоционална и чувствителна).
Не  анализирай и не се вторачвай толкова много във връзката си.  От прочетеното ми се струва, че вече си 'влязла под кожата му'.  Wink Остави го да те обича по неговия  начин.

Общи условия

Активация на акаунт