Някой ползвал ли е количка Phil&Teds

  • 2 069
  • 14
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 865
и мен не интересува Peace
до сега обаче все съм я виждала с едно дете вътре, а ме интересува как е с двете newsm78
Дея`, каката иска ли все още да се вози в количка, че аз все се надявам Дари да се откажа от нейната, но....

# 2
  • Мнения: 307
Момичета,вижте в тамата за породените ,там има мами ,които ползват такива колички  Peace
Иначе една позната има такава и е много доволна.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 387
  За съжаление тези, в които бебето е отдолу са ми на другия комп., но ако искате утре ще ги кача и тях. Иначе по темата - както казах и на Дея количката е супер и нямам забележки. Само ще спомена, че миналото лято успяхме да я натоварим в малката ни кола (Голф) + сгъваема кошара+дрехи за 4 човека и се побра без проблем Peace

# 4
  • Мнения: 4 362
и мен не интересува Peace
до сега обаче все съм я виждала с едно дете вътре, а ме интересува как е с двете newsm78
Дея`, каката иска ли все още да се вози в количка, че аз все се надявам Дари да се откажа от нейната, но....

Ами аз честно казано я искам не за да слагам и каката вътре по принцип,а само като ходим на по дълги разходки лятото да мога да я  качва,но не съм сигурна дали ще иска въобще  Rolling Eyes Но като се измори да може да се качи

Niandre ,искренно ти благодаря за мнението   bouquet

# 5
  • Мнения: 1 095
Каква е цената на тази количка?

# 6
  • София
  • Мнения: 1 836

Ами аз честно казано я искам не за да слагам и каката вътре по принцип,а само като ходим на по дълги разходки лятото да мога да я  качва,но не съм сигурна дали ще иска въобще  Rolling Eyes Но като се измори да може да се качи

В този случай я вземай  Peace Аз имам варианта за близнаци и това е едно от нещата, които най-много харесвам - че винаги мога да кача каката, когато се умори, а тя е почти на 6, но все още се събира без проблем. В началото дори я возих на поставката за краката, но сега е по-тежка и ме е страх, не знам обаче дали е възможно при единичния модел. А количката е страхотна - невероятно здрава е и супер маневрена.

Признавам си обаче, че не харесвам много варианта за породени - задното дете все ми се струва, че е на земята, аз лично не бих я ползвала така, бих си взела едно кенгуру или слинг за бебето, вместо втората седалка  Peace

# 7
  • Мнения: 10 982
Виж тази количка за породени, изглежда много добре и като разположение на седалките,
и като цена (около 600 лв.).

http://www.amazon.co.uk/Cosatto-Duet-Lite-Monochrome/dp/B000ZGNEIO
http://www.cosatto.com/product-profile.php?id=005416&product … uet%20Lite%20Supa

# 8
  • Мнения: 639
Аз ползвам такава ( моята е червена), возя в нея и двете без проблем - по-тежкото дете трябва да се слага отпред, има и приставка, с която допълнителното столче се слага отпред, като го махнеш пак с друга приставка става шезлонг за бебето или столче за по-голямото. Вече година и три месеца я ползвам и съм доволна, много компактна става като се сгъне - в багажника на субару легаси се събра сгъваема кошара, количката и багаж за двама възрастни и три деца . Сега дребното е на година и три месеца и тежи 13 кг., средната ми кака е на 4г. и 6м. и тежи 17 кг.  и двете ги возя без проблем.

# 9
Ползвам количката вече година и съм изключително доволна. Най- добрия вариант за породени (и не чак толкова, защото всъщност нашата разлика е две и половина). Освен, че е като триколка е изключително маневрена независимо дали е с едно или две деца, не заема много място, разглобява се за секунди само с натискане на копченца (включително и колелата), плата е на тик так и той се слага и маха много лесно (ако трябва да се пере например), когато голямото ми дете е на детска градина просто махам седалката и количката ми става за едно дете, така не се налага да бутам двойна количка с едно дете.

# 10
  • София
  • Мнения: 35
Количката е страхотна,много съм доволна от нея-изключително маневрена и лесна за употреба.

# 11
  • Мнения: 9 988
Аз имам червен Графитти. Много съм доволна, супер удобна е, маневрена, лека- 10,5кг, не мога да я нахваля. Peace
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=359518&pid=11356098

Последна редакция: вт, 07 юли 2009, 20:03 от Deziderata

# 12
  • Мнения: 1 095
Аз имам червен Графитти. Много съм доволна, супер удобна е, маневрена, лека- 10,5кг, не мога да я нахваля. Peace
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=359518&pid=11356098

Супер е !!!  smile3521
От къде я купихте и каква и е цената?

# 13
  • Мнения: 9 988
Аз живея в Чехия и я купих от тук за около 500Е с втората седалка.
Виждала съм я в сайта на Кикиморско царство за 800лв (май), без double kit-a (седалка за второто дете).

Ето видео демонстрация от aol на модела Е3, който е подобен на SP.
http://video.aol.com/video-detail/phil-and-teds-e3-with-double-k … dicare/3221641859

Последна редакция: ср, 08 юли 2009, 17:17 от Deziderata

# 14
  • Мнения: 1 095
Аз живея в Чехия и я купих от тук за около 500Е с втората седалка.
Виждала съм я в сайта на Кикиморско царство за 800лв (май), без double kit-a (седалка за второто дете).

Мерси за отговора !   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт