Кога поникна първото зъбче

  • 4 561
  • 49
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 708
Кога започнаха да никнат зъбчетата на вашите бебчета? При нас започват, а ми се струва малко раничко  newsm78

# 1
  • Мнения: 414
Незнам как да гласувам, че при мен са две Simple Smile

Илко - 8 месеца първите две долни.
Ани - 4 месеца първите две долни.

# 2
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Габи все още няма зъбче. Мъчи се от 3-тия месец. Ти по какво позна, че ви излиза зъбче?

# 3
  • Мнения: 2 807
При Дани - долните 2 резеца - > 8-я месец.
Ива още няма  Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 2 708
Габи все още няма зъбче. Мъчи се от 3-тия месец. Ти по какво позна, че ви излиза зъбче?

Ами вижда се, даже са 2 Simple Smile Едното май скоро ще пробие ... и дано  Praynig Че милинката как се мъчи  Cry

# 5
  • Мнения: 4 187
Два ,три дни преди 9 месец, поникнаха два долни! Сега чакам горните два да пробият  Wink!

# 6
  • Мнения: 1 032
На сина ми на 3 месеца Shocked
На дъщеря ми на 4мес. Simple Smile
В тази анкета майчетата с повече от едно детенце как да гласуват? newsm78

# 7
  • Мнения: 317
Първите два отдолу на 6 месеца и преди няколко дена т.е в 9 месец един от горе Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 2 708
На сина ми на 3 месеца Shocked
На дъщеря ми на 4мес. Simple Smile
В тази анкета майчетата с повече от едно детенце как да гласуват? newsm78

 Embarassed Ами ако може да пояснят отдолу  Embarassed

# 9
  • Мнения: 46 430
Габи все още няма зъбче. Мъчи се от 3-тия месец. Ти по какво позна, че ви излиза зъбче?

Ами вижда се, даже са 2 Simple Smile Едното май скоро ще пробие ... и дано  Praynig Че милинката как се мъчи  Cry

Почти всички майки сме се заблуждавали на вашата възраст. Има едни бебешки кистички, които са нормални за всички бебета и изчезват от само себе си. Така че докато не тракне на лъжацата не се настройвай за зъбче.

При нас на 6 месеца и половина излезе първото. Как да гласувам  newsm78

# 10
  • Мнения: 5 255
Лора беше на 8 месеца, когато и изби първото зъбче - долу среден  Flutter

# 11
  • Мнения: 2 529
Точно в деня, в който навърши 7 месеца му излезе долния десен резец. Grinning Само че след това като се наредиха един след друг ехееее Laughing Сега на година и два месеца ни остават още 2 кучешки и последните 4 кътника  ooooh!. За щастие дотук всички зъби му излезнаха без никакви проблеми от сорта на мрънкане, температура и т.н. Praynig

# 12
  • Варна
  • Мнения: 11 340
На 8 месеца и половина.

# 13
  • Мнения: 5 183
Преди да навърши 4 месеца му изби зъб4е - около 3 месеца и половина. И аз мислех 4е е много рано, но е факт. На 6 месеца беше с 4 зъба, а на 10 - с 8.

# 14
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Лора беше на 8 месеца, когато и изби първото зъбче - долу среден Flutter
Къде точно е долу средния зъб.

Малко извън темата. МНОГО ТИ Е СЛАДКО МОМИЧЕНЦЕТО. Да ти е живо и здраво

Общи условия

Активация на акаунт