естрофем

  • 9 673
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
здравейте момичета.запо4вам да пия естрофем за6тото ми е нисък естрадиола.страх ме е да би да напълнея.някой пил ли го е и какви са страничните му ефекти

# 1
  • Мнения: 1 062
Пила съм го и двата пъти след трансфер, но качвах по два-три килограма от самата стимулация.
В крайна сметка е важно как ще си подредиш приоритетите.....бременната жена напълнява, не знам как ще го караш с този страх...успех !   bouquet

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Пила съм Естрофем около 5 пъти до сега и не съм забелязала точно от него да пълнея.Друг е въпросът,че никак не ме интересува колко ще напълнея,важен е крайният резултат Peace

# 3
  • Мнения: 1 768
Приемам Естрофем от доста години , като заместителна терапия .От него леко се задържа вода , но не се пълнее в пълния смисъл на думата.До преди да започна ин витро стимулациите си бях супер килца 48 - 50. Сега след 3 опита съм 60 , но не ми пука  Laughing Laughing Laughing

# 4
  • Мнения: 117
Мила, аз съм пила 2 месеца естрфем и напълнях с около 2-3 кг, не знам дали беше точно от него, защото правихме стимулация и пих клостилбегит, след това естрофем, след това и дуфастон. Може да съм качила от целия този прием на хормони, но всеки организъм е различен, така че не се притеснявай, ти може да не качиш и грам. Важен е крайния резултат, успех от мен!

Общи условия

Активация на акаунт