новата лилава серия на Шварцкопф

  • 4 288
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 095
Какво мислите за новата лилава серия на Шварцкопф за изправяне на коса?
Пробвахте ли я вече ?
Доволни ли сте от резултата?

# 1
  • Мнения: 1 095
Аз си купих шампоана, балсама и маската ,но на опаковката на едното от трите, мисля че беше на маската , пише да се използват всички продукти, като споменават и някакъв изглаждащ крем.
Няма друг продукт към тази серия, тогава какъв е този изглаждащ крем????

# 2
  • Мнения: 13 621
Би трябвало да има балсам без отмиване.

# 3
  • Мнения: 1 095
Би трябвало да има балсам без отмиване.
На всички места, където попитах , ми казаха,че са само тези 3 продукта  newsm78

# 4
  • Мнения: 13 621
След като пише за крем явно имат. А иначе и на мене много пъти са ми казвали, че нямат даден продукт, а после съм го намирала Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 4 736
Има такъв продукт. Опаковката е като на балсама, но по-малка.
Аз имам шампоана. Доволна съм.

# 6
  • Мнения: 372
действително ли изглажда косата?

# 7
  • Мнения: 434
Аз си купих шампоана, балсама и маската ,но на опаковката на едното от трите, мисля че беше на маската , пише да се използват всички продукти, като споменават и някакъв изглаждащ крем.
Няма друг продукт към тази серия, тогава какъв е този изглаждащ крем????

Има,ето го http://beautycosmetic.biz/product_info.php?products_id=2284.  Аз онзиден ги гледах продуктите и се позачудих,дали да не си ги взема.  Thinking

# 8
  • Мнения: 13 621
Предполагам изправя точно толкова, колкото всичките други кремове на Сънсилк, Лореал, Нивея и каквото се сетите още

# 9
  • Мнения: 1 095
Не съм ползвала до сега такова нещо , казвайте има ли ефект

# 10
  • Мнения: 434
Предполагам изправя точно толкова, колкото всичките други кремове на Сънсилк, Лореал, Нивея и каквото се сетите още

И аз така мисля. Peace
Струва ми се,че без преса няма как да стане работата. Laughing

# 11
  • Мнения: 13 621
Много ясно. Дали ще си купих на тази или друга марка няма никакво значение. Не минеш ли с преса забрави да те изправи някакъв крем Simple Smile

# 12
  • Мнения: 434
Много ясно. Дали ще си купих на тази или друга марка няма никакво значение. Не минеш ли с преса забрави да те изправи някакъв крем Simple Smile

На рекламата мисля,че казват,че изправя без преса. Laughing

# 13
  • Семейството е винаги с мен:)
  • Мнения: 200
Използвам  шампоана+маската. Косата пак ми се навива, ако я оставя да изсъхне сама  Laughing, но когато я изправям с преса става много по-лесно Peace   Чудя се дали да си взема и балсама без отмиване newsm78, защото си мисля че няма да има кой знае какъв ефект, като съдя по опита си с подобни продукти Laughing Но ако някой го е използвал да сподели:)

# 14
  • Мнения: 1 505
Споделям,в момента ги използвам то4но тези три продукта,и като не се изправям с преса и когато оставям сама да изсъхне косата ми тя се накъдря вместо да се изправя,но така си я харесвам пове4е,тоест на4упва се.Ина4е има пове4е блясък и е по жизнена,как да кажа,по жива,допадат ми.

Общи условия

Активация на акаунт