Здравейте, мами,

обръщам се с молба за информация към вас и се надявам ми помогнете относно следното.
Участвам в проект, който е с цел да финансира (безвъзмездано, разбира се) ценър за деца с увреждания, не сме се ограничили с нищо определено, макар, че предпочитаме да направим дарение на дневен център, който работи с деца, които се отглеждат от родителите си. Готови сме да оказваме не само финансова помощ, но и да подпомагаме чисто физически такъв център - боядисване, ремонти, организране на благотворителни събитя и т.н. Като не изключваме и възможността да се опитаме да посрещнем индивидуалните нужди на някое дете от такъв център - например да покрием част от лечението. Все още бюджетът, с който разполагаме не е достатъчно голям, но това ще търпи промени с изминаване на годините т.е. следващата година ще имаме по-голяма финансова възможност и съответно ще можем да помогнем и на повече деца. Важното е да започнем. Така, че моля помагайте с информация, ако разполагате с такава - адреси, сайтове, имена на такива центрове в София. Готова съм да отговарям и на въпроси, ако не съм била достатъчно ясна в излагане на идеите си.

Благодаря ви предварително.

Последна редакция: чт, 30 апр 2009, 12:22 от Maria_DM