Интернатът

  • 62 017
  • 789
  •   1
Отговори
  • UK
  • Мнения: 3 959


Историята в испанския сериал се развива около група тинейджъри, изпратени да учат в елитен колеж на име „Черната лагуна“, който се намира насред горите близо до голям град. Почти всички в колежа са деца на богатни родители, но имат някаква болезнена тайна от миналото си. Докато се запознават, заобичват или намразват, те разбират, че това не е обикновен колеж. В него започват да се случват зловещи събития, които ще отключат древна легенда, свързана с мястото. Учениците ще трябва да разгадаят мистерията.

AXN, неделя в 18:00 и повторение в 1:55.

За да не разводняваме темата за Хората на Пако. Simple Smile

# 1
  • Мнения: 0
 Wink Toчно така,браво. А защо го преместиха в 18:00,като беше в 17:00? Знае ли някой? Все тая ми е,ама да разпитвам...

# 2
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не знам, аз дори не знаех че го дават през деня, защото не е точно филм за шест часа следобяд, аз гледам повторенията, по удобно ми е, точно след Пако, на Великден го засякох през деня, от тогава знам че го дават. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 0
През деня не е страшно,ама вечер таман си се отпуснала от Хората на Пако и почват тез страшилища.  Laughing

# 4
  • UK
  • Мнения: 3 959
Хах, ами аз нали писах, че според мен е толкова страшно заради леко наивната режисура - едно време бях гледала един филм за извънземни, който и до днес ми е оставил отпечатък в съзнанието и имам сериозна фобия от спиране на ток, не от тъмно, ами да няма ток, та цялата идея в него беше - нищо особено като сценарии, но сюжета беше семейство се събира за Деня на благодарността и един от синовете снима с камера. И съвсем съвсем реален си изглеждаше записа, даже отвреме навреме се включваха някакви "професори" и "психолози" да обясняват поведението на участниците, отвличани и убивани от извънземни, а накрая филма завърши с надпис "Ако сте виждали тези хора, моля обадете се на еди кой си телефон". И това нещо го даваха през ден по телевизията към обяд. Ужас.

Последна редакция: чт, 30 апр 2009, 17:05 от Малката Госпожица Мърморана

# 5
  • София
  • Мнения: 15 435
Благодаря за темичката. Аз вчера рових с търсачката за снимки, но все едни и същи се повтарят.

# 6
  • Мнения: 1 505
За да не ви изгубя и аз тук.При нас все о6те няма никакви данни кога 6те го излъ4ват отново,но го 4акам с огромно нетърпение.Този сериал,както и хората на Пако и о6те един сега запо4на с духове са ми лиубими и си ги следя.
Ето ги вси4ки
http://www.formulatv.com/images/fgaleria/6400/6404.jpg

# 7
  • Мнения: 184
Актьорът който играе ролята на Иван,  ми е адски познат. Нещо  за него знаете ли? А  преподавателят с прошарената коса играеше в една серия на Хората на Пако, беше съпруг на Бернарда, мисля. Иначе филма ми е интересен, въпреки че на моменти смятам, че актьорите малко преиграват. Не успях да хвана всички серии, но причината поради която го гледам за сега е че филма е испански и се излъчва по любимия ми ТВ канал.

# 8
  • UK
  • Мнения: 3 959
Играе в СМС по БТВ и в един филм с Уго Силва.

# 9
  • Мнения: 184
Играе в СМС по БТВ и в един филм с Уго Силва.
Кой Иван или преподавателя с прошарената коса?

# 10
# 11
  • Мнения: 1 505
Запо4на при нас следващия сезон,снощи гледахме резюмето.Всеки път като го гледам филма и направо настръхвам цялата.А някой по напред беше писал,4е малко преиграват актьорите,аз не мисля така,все пак има страх в този филм и мисля 4е се справят отли4но,а малката Паула ми е любимка,тя направо си е звезда и си играе дори по-добре от някои възрастни.Следващaта седмица запо4ва първия епизод и нямам търпение ве4е за развръзката.

# 12
  • Мнения: 5
Актьорът който играе ролята на Иван,  ми е адски познат. Нещо  за него знаете ли? А  преподавателят с прошарената коса играеше в една серия на Хората на Пако, беше съпруг на Бернарда, мисля. Иначе филма ми е интересен, въпреки че на моменти смятам, че актьорите малко преиграват. Не успях да хвана всички серии, но причината поради която го гледам за сега е че филма е испански и се излъчва по любимия ми ТВ канал.
Mnogo se izvinqvam, 4e pi6a na latinica, no sam s nov windows i nqmam o6te kirilica.  Yon Gonzalez moje da ti e poznat i za6toto e brat na Aitor Luna  ( Montoya ot Los hombres de Paco ). Odral mu e kojata, a i akcenta, s koito govori e sa6tiq, dori manierite. Samo 4e mackite si padat pove4e po Yon, otkolkoto po Aitor  Laughing

# 13
  • София
  • Мнения: 15 435
Цитат
Yon Gonzalez moje da ti e poznat i za6toto e brat na Aitor Luna
А това артистични псевдоними ли са тогава, защото по имената изобщо не си личи да имат нещо общо?И аз намерих такава информация.

# 14
  • София
  • Мнения: 15 435

На мен не ми приличат на братя, въпреки,че пише, че са биологични братя. Но пък и двамата са ми еднакво антипатични и то не заради ролите. Има нещо, което ме дразни във вида им, но и аз не знам какво и защо.Нещо лигаво-сладникави са ми.

Общи условия

Активация на акаунт