ЗАСТОЙ

  • 2 280
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 290
Как се справяте при продължителен застой на килограмите?  newsm78

# 1
  • Мнения: 4 678
Как се справяте при продължителен застой на килограмите?  newsm78
..сменяма начина на хранене+спорт Peace

# 2
  • Мнения: 97
Tristania, промяната в кг си е нещо строго индивидуално. Пример: на 29.04.09 бях 46.5 кг., днес 01.05.09 г. съм 50 кг. при положение, че ям много по-малко. Има голямо значение и психическото състояние, и спортуването, и малките прегрешения на които някои не обръщат внимание. Не се притеснявай! Важна е голямата цел! И всичко трябва да става постепенно, всяка от нас си мечтае да заспи пълничка и да се събуди елегантна, но това са само мечти. За да е полезно за тялото и да не хвърляш после големи суми за стягане и да се тръшкаш, че не ти е хубаво тялото, когато си без дрехи, не се притеснявай от застоите! Отслабването не е добре, когато е повече от 1 кг. седмично. Колкото по-бавно, толкова по-добре, ВАЖНА Е УПОРИТОСТТА!

# 3
  • Мнения: 1 731
Ами успокоявам се ,че е временно.Че организма ми му трябва време да свикне. Peace и така.

# 4
  • Мнения: 1 290
Говоря за брутален застой,от месец-два  ooooh! някои от грешките са-малко спорт,прекалено малко калории и почти никакви въглехидрати,увеличих храненията и калориите,сега чета за зареждащи дни на седмица по 1-рязко се вдигат въглехидратите  Shocked Много ме е страх какво ще стане,но трябва да пробвам  #Crazy

# 5
  • Мнения: 1 731
Ами след като си осъзнала къде си сгрешила,значи променяш нещата и готово. Peace

# 6
  • Мнения: 113
Здравей Тристаниа ,не знам точно какъв проблем има при теб,но искам само да споделя,че при мен имаше един дълъг застой,около 3-4 месеца,пробвах различни диети,мезотерапии,накрая нутрисионистката ми ме изпрати на изследване за хормони и инсулин.Оказа се,че имам резистенсия на инсулина,който блокира едва ли не отслабването,други симптоми са мазна коса и косопад.Ако имаш съмнения за нещо подобно свържи се с доктора си и си направи изследвания на кръвта.Аз сега съм на хапчета за регулиране на исулина,диета и фитнес,всеки ден по близо 2 часа.Тъпча се с витамини,Омега 3 ,Л Карнетин и др. Косопада ми спря,мазната коса я няма,свалила съм 2 кила ,отделно в см също.Това е за 1 месец ,виждам ,че метаболизма ми се е раздвижил,ям на 2–3 часа.Успех.

# 7
  • Мнения: 97
Tristania, просто няма брутален застой. Ако искаш пробвай с броенето на калории.

# 8
  • Мнения: 1 290
Здравей Тристаниа ,не знам точно какъв проблем има при теб,но искам само да споделя,че при мен имаше един дълъг застой,около 3-4 месеца,пробвах различни диети,мезотерапии,накрая нутрисионистката ми ме изпрати на изследване за хормони и инсулин.Оказа се,че имам резистенсия на инсулина,който блокира едва ли не отслабването,други симптоми са мазна коса и косопад.Ако имаш съмнения за нещо подобно свържи се с доктора си и си направи изследвания на кръвта.Аз сега съм на хапчета за регулиране на исулина,диета и фитнес,всеки ден по близо 2 часа.Тъпча се с витамини,Омега 3 ,Л Карнетин и др. Косопада ми спря,мазната коса я няма,свалила съм 2 кила ,отделно в см също.Това е за 1 месец ,виждам ,че метаболизма ми се е раздвижил,ям на 2–3 часа.Успех.
Леле ти съвсем ме наплаши  Shocked
Много се надявам да нямам подобен проблем,много ме е страх от всичко ,свързано с хормони.
По-скоро съм си прецакала метаболизма с ужасно тъпи диети,осъзнато тъпи,но пък са свързани с емоционални проблеми и т.н. Подозирам ,че съм изпаднала в т.нар. плато и защитата на организма,поради големия глад ,на който го подложих,от утре почвам да въртя храни,да включвам въглехидрати, по 6 хранения на ден и вело,та видим дали ще разбутам нещата  ooooh!

# 9
  • Мнения: 113
ЕЕ,не се плаши де,то от това не се умира. WinkДори имам позната във фитнеса със същия проблем като моя,тя е само на диета и финтес и се чувства вече по-добре.Дори лекарства не пие.Хапвай на често ,но малки порции,да си съживиш метаболизма.При мен единствения въглехидрат е банана,през ден на закуска,също така  по една чаша леща за вечеря през ден,всичко  останало са плодове ,зеленчуци и протеини.Извинявай пак,ако съм те уплашила,не е умишлено,просто споделих проблема при мен какъв беше за моя застой с килата. Hug

# 10
  • Мнения: 1 290
ЕЕ,не се плаши де,то от това не се умира. WinkДори имам позната във фитнеса със същия проблем като моя,тя е само на диета и финтес и се чувства вече по-добре.Дори лекарства не пие.Хапвай на често ,но малки порции,да си съживиш метаболизма.При мен единствения въглехидрат е банана,през ден на закуска,също така  по една чаша леща за вечеря през ден,всичко  останало са плодове ,зеленчуци и протеини.Извинявай пак,ако съм те уплашила,не е умишлено,просто споделих проблема при мен какъв беше за моя застой с килата. Hug
Няма проблем  Hug Радвам се,че се оправяш  Hug
Моята коса също е в ужасно състояние,но наистина е разбираемо като си помисля какво съм си причинила на организма  Confused Пожелавам ти и на теб успех и дано гадните кила се предадат  #2gunfire

# 11
  • Мнения: 3
Аз когато имам такъв проблем, започвам да ям само салати. И по принцип, когато излизаме на ресторант с мъжа ми, винаги гледам да си поръчам салата и чак след това друго ястие. По този начин увеличавам зеленчуците, и ми е по-леко, и отново започвам да слабея. Така влизам отново във форма.

# 12
  • New Zealand
  • Мнения: 871
когато аз свалих килограмите, винаги си позволявах един въглехидратен ден/пица, картофи, сладко/, разбира се, не в промишлени количества Wink естествено знам, че има и много по- добри варианти за въглехидрат, но при мен проработи това Crazy останалите дни- основно протеини и многооооо движение Sunglasses

# 13
  • Мнения: 1 290
когато аз свалих килограмите, винаги си позволявах един въглехидратен ден/пица, картофи, сладко/, разбира се, не в промишлени количества Wink естествено знам, че има и много по- добри варианти за въглехидрат, но при мен проработи това Crazy останалите дни- основно протеини и многооооо движение Sunglasses
Значи така нареченият зареждащ ден работи  Rolling Eyes И аз мисля да стресирам организма по този начин,само,че без джънк фууд  Hug

# 14
  • New Zealand
  • Мнения: 871
когато аз свалих килограмите, винаги си позволявах един въглехидратен ден/пица, картофи, сладко/, разбира се, не в промишлени количества Wink естествено знам, че има и много по- добри варианти за въглехидрат, но при мен проработи това Crazy останалите дни- основно протеини и многооооо движение Sunglasses
Значи така нареченият зареждащ ден работи  Rolling Eyes И аз мисля да стресирам организма по този начин,само,че без джънк фууд  Hug
да, пробвай! Peace аз  не си позволявах /и позволявам/ пържено и мазно. въглехидратите ми бяха парче домашна пица, печени картофи, понякога парче чийз кейк Crazy

Общи условия

Активация на акаунт