Кои от Вас забременяхте от "бившия"?

  • 4 128
  • 54
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейтеее...
Я сега да видим ще се намерят ли дами, които да са забременяли след секс с "бившото" гадже и сега да си признаят  Whistling
Обяснения защо така се е получило не питам, щото логика определено няма  Mr. Green
Останалите също се включете като споделите за подобни случаи, че ми е интересно няква тенденция ли е това или по-скоро единични случаи  Thinking
Аз за последните 8 месеца се натъкнах на 4 такива "единични" случая, като два от тях направо ме блъснаха, но сега вече ми е забавно  Laughing
Първо гаджето, замина в чужбина и след определено време ми снесе инфото, че е бремена от бившия, като "нито детето искала, нито бившия". Хайде после тъкмо се запознах с друга мацка и тя забременя от бившия, "който не можела да гледа и дете от него не искала". Искат не искат, но първата трябва вече да е родила, а втората е на път  Mr. Green Трето, при един пич също така любов, любов и накрая "бременна съм от бившето"   baby_neutral  Четвърти случай. Пича заминал за чужбината, събрал кинти за семеен дом, праща ги на гаджето да го купи и не след дълго се прибира. Влиза в "дома си" и воала... гаджето бременна от "бившия"  Joy
Кво Ви става нямам идея и не мисля да питам. Интересно ми е само често срещан случай ли е това или просто съм голям късметлия да се сблъсквам с такива случаи напоследък  newsm78 Вече ме избива на смях и като видим с приятелки или приятели бременна жена се питаме смеейки се "Бебето от кой ли е?"  hahaha

# 1
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Звздите ти го говорят,  Sunglasses пич пусни тото  Wink



п.п.ДиС

# 2
  • Мнения: 0
Хахаха... Тотото е добра идея  Mr. Green

п.п. За всички покрай мен (жени и мъже) това стана няква тема за бъзици и затова я споделям с Вас Joy

# 3
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ами то наистина еднократния секс с бившето гадже е сладко нещо.
Ама и ти си един късметлия Simple Smile

# 4
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ами то наистина еднократния секс с бившето гадже е сладко нещо.
Ама и ти си един късметлия Simple Smile
Направена му е магия  Whistling да ходи при ходжа да се отмагьоса  Laughing

Все едно мъжете не го правят  Sunglasses
При жените подобно нещо е по-скоро инцидент  Wink



# 5
  • Мнения: 2 070
Аз знам една мацка,дето роди от свекър си .Сега мъжа и гледа  полубрат си ,и го мисли за свое

# 6
  • Мнения: 2 908
Аз знам една мацка,дето роди от свекър си .Сега мъжа и гледа  полубрат си ,и го мисли за свое
Joy

# 7
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Аз знам една мацка,дето роди от свекър си .Сега мъжа и гледа  полубрат си ,и го мисли за свое


е кво поне са с една кръв  Crazy

# 8
  • Мнения: 4 292
Аз пък познавам една, която забременя и роди от настоящия, но пък тръсна детето на бившия - който е и официален съпруг - и забегна нейде.

# 9
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Аз знам една мацка,дето роди от свекър си .Сега мъжа и гледа  полубрат си ,и го мисли за свое


е кво поне са с една кръв  Crazy
и тест за бащинство да има ще го издържи  Sunglasses

# 10
  • Мнения: 2 237
Познавам такава - мъжът и работи в чужбина, тя си е в БГ.Прибира се той след дълго отсъствие и я заварва бременна в 6 месец.Не от него разбира се  Mr. Green  Девойката така и не роди бебето - оказа се с аномалии и го махнаха в края на 6 месец.

# 11
  • Мнения: 0
Ами то наистина еднократния секс с бившето гадже е сладко нещо.
Ама и ти си един късметлия Simple Smile
Направена му е магия  Whistling да ходи при ходжа да се отмагьоса  Laughing

Все едно мъжете не го правят  Sunglasses
При жените подобно нещо е по-скоро инцидент  Wink

Нямах в предвид правите ли го с бившия. Интересно ми беше фаловете след това колко са  Whistling

Аз знам една мацка,дето роди от свекър си .Сега мъжа и гледа  полубрат си ,и го мисли за свое
Joy

 Joy Joy Joy

# 12
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Такива фалове са по скоро единични случаи.Интелигентни хора сме все пак има си предпазни средства.

# 13
  • Мнения: 2 821
Аз знам една мацка,дето роди от свекър си .Сега мъжа и гледа  полубрат си ,и го мисли за свое
ooooh!...Това си е трагедия...

# 14
  • София
  • Мнения: 18 679
Много странен аватар имаш за мъж Thinking Повечето слагат коли или някакви простотийки, картинки и пр. Ти - любовна сценка Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт