Опити за бебеправене

  • 5 555
  • 78
  •   1
Отговори
Здравейте на всички и въпреки , че все някой ме критикува все пак искам да попитам нещо. Наистена с първото ми дете не помня какво симптоми имах но сега и предният път нищо не се получи.И така миналият месец април ми дойде на 13 и по овул. календар фертилните дни ми бяха на 24,25,26,27. С мъжа ми правихме бебе на 24 и 25 .от тогава имам ужасни болко в гърдите и от време не време долу ниско в корена и корема си го чуствам че е подут, а трябва да ми дойде чак та 11.05., и от две сятрини като стана и ми се гади . Въжможно ли този път да е станало. newsm78 Praynig

# 1
  • Мнения: 3 241
Здравей, никой не иска да те критикува, просто ако всяка пишеща в този форум, за всеки свой цикъл пуска тема, сама си представи какво ще стане. Wink

Прочети закованите теми, там има отговор на повечето въпроси (те затова са заковани, за да ги четат всички без да ги търсят).

А дали си бременна - отговора може да ти даде само тест!

Успех  Peace

# 2
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Много е рано за тест за бременност.Дължината на цикъла ти е 30 дена по мои изчисления,нали?Изчакай си датата и ако МЦ липсва,тогава вече си направи тест.
Ти изцяло на овулациония календар ли разчиташ за следене на ову?Не правиш ли тестове за ову?БТ следиш ли?
Iventse много добре ти е казала да прочетеш закованите теми. Peace

# 3
  • Мнения: 1 496
Пожелавам ти да е станало  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 2 110
От все сърце желая да се е случило !
Болките ти в гърдите около овулацията погазват ,че си имала такава,иначе е рано да се каже за бебе,още повече ,че симптоми на бременност според мен има поне около 1 месец бременност ! Струва ми се ,че си малко притеснена и от това ти се гади.

# 5
  • В светлото бъдеще на своята приказка...
  • Мнения: 222
Въжможно ли този път да е станало. newsm78 Praynig
Абе нали сте си играли на "Д-р Ох Боли", значи от това би следвало да е възможно.  Tired Tired Tired

# 6
  • Мнения: 879
по едно време толкова много исках да забременея, че всеки месец преди да ми дойде започваше да ми се гади и да ми се ядат разни странни комбинации от храни. всеки месец се оказваше, че си въобразявам и излишно се напрягам да търся симптоми, когато не трябва. Според мен първите симптоми се появяват след 1 месец, а някои даже изобщо ги нямат по време на цялата бременност!

# 7
  • Мнения: 2 110
az_30 ,къде си какво стана ?!Как си ?

# 8
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
az_30 ,къде си какво стана ?!Как си ?
И аз се чудя какво е станало с az_30 ,май няма да пише повече. Rolling Eyes

# 9
Тука съм , никъде не съм отишла чакам си датата на цикъла която е на 11.05 и се надявам да не ми дойде.И да ви пиша ,че теста е EFP

# 10
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Тука съм , никъде не съм отишла чакам си датата на цикъла която е на 11.05 и се надявам да не ми дойде.И да ви пиша ,че теста е EFP
Хайде стискаме ти палци мила да не дойде  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 11
  • Мнения: 879
И моят цикъл е за 11, но все изкушавам за тест, но първо ще си изчакам датата.

# 12
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
И моят цикъл е за 11, но все изкушавам за тест, но първо ще си изчакам датата.
Ааа без изкушения Naughty изчакай си датата,за да няма нацупени муцуни след това  Peace Hug

# 13
bebe26 успех и аз ще си изчакам закъснението толкова сме чакали ще изчакаме до край и дано и двете да се похвалим + тест късмет

# 14
  • Мнения: 540
ще ви стискам палци и на двете и дано се похвалите след още 4-5 дена Hug

Общи условия

Активация на акаунт