Секси и красиви и с къса коса.

  • 145 073
  • 749
  •   1
Отговори
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Хайде късокоски да си спретнем една темичка,има за блондинки,брюнетки,за дьлгокоси,а ми ние с късите коси няма да останем по назад я  Crossing Arms
Ето няколко прически,който на мен много ми допадат ...
            



А ако някой от вас се престрашат да се покажат Ще е супер Peace

# 1
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
estrella-bg не се виждат прическите ти. Rolling Eyes
Редактирай си постинга,нещо не си направила както трябва
. Wink  bouquet

# 2
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Странно,аз ги виждам ,даже преди да пусна темата проверих с "предварителен преглед"  newsm78

# 3
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Странно,аз ги виждам ,даже преди да пусна темата проверих с "предварителен преглед"  newsm78
И на мен ми е странно но аз не ги виждам  Confused
А като копирам адресите ти и ги сложа в гугъла ми изписва грешка......незнам.

# 4
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Ето от тук ги копирах http://www.tucortedepelo.es/corto_pagina1.html
Надявам се поне линка да  ти  се отваря  Thinking

# 5
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Да,този адрес  се отваря. Wink
Сега погледнах в първият ти постинг че се виждат само две........
Е,аз не съм от късокоските но ми беше интерсесно да ги видя  Grinning Wink Hug

# 6
  • Мнения: 3
И аз се присъединявам към късокоските Simple Smile  Peace

# 7
  • вкъщи
  • Мнения: 704
хубави са но зависи и формата на лицето за прическата

# 8
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
 рошавка  Hug много ме зарадва твоето присьствие  Heart Eyes да разбирам ли,че и ти си късокоска  Blush

# 9
  • Мнения: 3
Аз на скоро си подстригах косата. Имам много хубава плътна коса, и дълги години я държах буйна и дълга  Laughing. Омръзна ми обаче от буйни коси, и в момента съм с коса до брадичката. Прическата е доста сдържана, изправена, и си сложих и по-руси кичури. Много съм доволна от това си решение. Скоро мисля да се боядисам още по-светло с повече кичури.

# 10
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 122
Аз съм с къса коса от години
сега качвам една снимка от НГ - не е много хубава, но се вижда късата коса
http://media.snimka.bg/1720/009694677.jpg

# 11
# 12
  • Мнения: 30
Здравейте момичета, и аз съм за тук. До преди месец бях с коса дълга до средата на гърба, но явно пролетта ми действа ободряващо и реших да направя малко промяна в момента косата ми е до раменете, но страшно се харесвам. А и според мен по-късата коса е много по секси особенно на който му отива. И Си♥си  мисля че снимките които си качила са просто страхотни толкова много ми харесаха.  bouquet

# 13
  • Мнения: 3
рошавка  Hug много ме зарадва твоето присьствие  Heart Eyes да разбирам ли,че и ти си късокоска  Blush

Аууу защо така се зарадва, че съм тук хе хе  Hug Моята в момента е доста по- къса, в този вариант, но рижава и още по- рошава Simple Smile))

# 14
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Ами заЩото Ще си имаме професионалист в темата  Grinning ,който да ни напътства и дава съвети   bouquet
Добре дошли на всички късокоски,дано се включат оЩе момичета и да се заформи хубава темичка .

моята прическа е като тази,но бритона ми е мааалко по/дълъг, цвета ми е черен с червен оттенък,но се замислям следваЩия път да е със син оттенък Thinking

Общи условия

Активация на акаунт