Смесване на ам с кърма

  • 665
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 177
Здравейте мамита  Hug
Една приятелка ми каза, че понеже кърмата и е рядка (знам споровете по този въпрос) добавя на 90мл кърма по една лъжичка ам.
Някой от  вас правил ли го е.
Кажете нещо по въпроса Whistling

# 1
  • Мнения: 1 174
Нека се изкажат други майки ама тоя начин не ми се струва добър, ама хич  Thinking първо АМ се разрежда с вода, не с кърма, второ има пропорция, която трябва да се спазва, не може просто ей тъй да слага лъжичка в кърмата и трето и май най - важно НЯМА рядка кърма и ти като го знаеш що не й го кажеш. Няма спорове по този въпрос, той си има еднозначен отговор.

ПП Ето линк към тема, със същия въпрос: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=391419.msg10984956#msg10984956

Последна редакция: сб, 02 май 2009, 19:37 от rosy_bosy

# 2
  • Мнения: 8 242
Глупаво Simple Smile
От една страна, че се цеди.. от друга.. че смята АМ за по-добро и хранително от кърмата Simple Smile
Няма рядка кърма.. Има зряло мляко.. което определено изглежда точно по този начин (рядко) на фона на коластрата и преходната жълта кърма Simple Smile ..

# 3
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Не е разумно да се прави по много причини - не на последно място и защото променя съотношението на солите, което може да натовари бъбреците на детето и без лекарско наблюдение и предписание такова "обогатяване" на млякото не се предприема.

Общи условия

Активация на акаунт