писна ми от свекърва ми... вие имате ли такъв проблем?

  • 3 760
  • 27
  •   1
Отговори
здравейте на всички!
ще започна направо  #Crazy #Cussing out #Crazy писна ми от свекърва ми почти всяка седмица идва и тайно от мен се моли за мъжът ми за пари.Аз се си премълчавах,нали и е син и го е отгледала,но днес преля чашата дойде да му иска 200лв за 3 път този месец,защото брат му нямало с какво да отиде на рожден ден,а брат му е по-голям от него с 2 години.  newsm78 Не мога да я разбера как може да взема от единия си син за да даде на другия .  #Cussing out #Cussing out #Cussing out Какво да правя мъжа ми го няма и тя ме помоли да му се обадя аз разбира се го направих и той ми каза ще видя като се прибера.Мисля,че този път ще си поговоря с него сериозно,но с нея как да се справя

моля помогнете

# 1
  • Мнения: 589
Ами не си посочила номер на банкова сметка...

# 2
  • Мнения: 327
Мисля,че мъжът ти трябва да говори с нея.

# 3
  • Мнения: 1 394
Амиии,брат му не работи ли тоя човек,бе?  newsm78

# 4
  • Мнения: 315
нека мъжът ти им изреже квитанциите и ще престанат да ви досаждат

# 5
  • Мнения: 398
Нали е тайно от теб,ти от къде знаеш?Сигурна ли си,че источника ти е предал всичко както е в действителност.
И моя мъж го прави същото и то много години.Аз се правя,че незнам и си трая.Дойде време да делят семейната къща в която винаги е живял брат му и съответно той имаше претенции към имота.Майка му каза "Да,ти си живял тук,но през всичките тези години  Иван ти е помагал финансово.Помагала съм ти и аз с неговите пари".Онзи не можа и дума да обели и разделиха къщата на полувина.Свекървата живее в нашата част и съответно ние пак нямаме нищо.Аз пак не казвам нищо защото смятам,че майка не се гледа само когато имаш финансов интерес от нея,майката е много повече от имот.И свекървата е майка и тя както всички нас е раждала и гледала деца.Нея също е боли.

Успокой се и проучи въпроса.Може да я е срам да каже,че не и достигат пари за сметките и да използва брат му.След като е голям човек и ако е психически здрав едва ли би допуснал някой да се оправдава с него особедно за такива незначителни неща като рожден ден.

# 6
  • Мнения: 4
Моята свеки е още по-серт.Опитва се да ми казва как да си гледам децата и да ми се меси в живота,ама аз нали съм темерут си правя каквото си знам,пък и на няколко пъти и скръцнах със зъби и много не смее да спори с мен.Мъжа ми ме е оставил сама да си оправям отношенията с нея и напълно го разбирам- тя все пак му е майка и не може да заема позиции.Аз съм на принципа ,че когато имаш неизяснени отношения с някой по-добре си кажи каквото има, пък каквото ще да става.Не обичам да се затормозявам и да мисля какво да направя и как да излезне.Сядам и си казвам всичко.Съветвам те да й кажеш какво те ядосва и може всичко да се разреши без драми.

# 7
уж е тайно,но аз как да не разбера като аз по принцип оправям всички сметки и държа парите вкъщи като го питам се се прави на ударен.А за днес ги чух как говорят,тя сама ми каза къде е Мишо защото искам да го питам за едни пари който ми е обещал.А колкото до брат му в тяхната къща са 3 човека майка му,баща му и брат му и тримата работят и се нямат пари
е как да не се ядоса човек #2gunfire

# 8
  • Мнения: 4
Седни и си изясни първо нещата с мъжа си и после с нея. Peace

# 9
  • Лондон
  • Мнения: 403
А като вземат пари,след това връщат ли ги ?Заем ли искат?Защото ако раздавате безвъзмездно ,кажи си.

# 10
  • Мнения: 940
Седни и си изясни първо нещата с мъжа си и после с нея. Peace

Аз предлагам да питаш мъжа си защо го прави...

# 11
  • Мнения: 567
Мъжа си питай що ги дава.Ако моя направи нещо такова и ще има  fight

# 12
  • Мнения: 293
 Майка ми цял живот е потърпевша от собствената си майка и от деленето и. Баба ми винаги е вземала от майка и е давала на леля ми.Така,че това ми е до болка познато. Единственото,което можете да направите е да спрете да давате! Друг начин няма.

# 13
  • Мнения: 215
Ама вие сериозно ли-помислих, че темата е пързалка ама то зимата свърши...

# 14
  • Мнения: 7 723
Седни и си изясни първо нещата с мъжа си и после с нея. Peace

Аз предлагам да питаш мъжа си защо го прави...
Ма няма смисъл да го пита.
Направо да му усуче един задвратник, барем му дойде акъла.

Общи условия

Активация на акаунт