Гинеколог в София по празниците

  • 2 077
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 252
Здравейте момичета,

Бременна съм в 8 г.с. Днес се връщам от чужбина, където бях 1 седмица и там полкучих кафяво течение, което продължи 7 8 дни в началото беше по силно, в момента почти няма. Понеже нямам телефона на гинеколога, който установи бременноста, някоя от вас може ли да ми даде координати на гинеколог или болница, където ще ми обърнат внимание, а няма да ме върнат за след празниците или да ме претуапат? Имам вече един мисед зад гърба си и не ми се рискува.Искам да отида най-късно утре. Предварително благодаря!

# 1
  • София
  • Мнения: 2 004
Във всички големи болници (например бившата Т. Киркова) има дежурни лекари денонощно и през почивните дни. Няма да те върнат, където и да си следиш бременността.

# 2
  • Мнения: 252
Благодаря ти!
Сега се връщам от Шейново. Нямаше лекар в момента. Чакаха го да дойде от 2 часа! Обадих се в Св. София и там днес няма, утре ще дойде Sad(((

# 3
  • София
  • Мнения: 2 908
На  някой частен кабинет мисля че ще намериш лекар да те прегледа,ето и тук може да погледнеш и да попиташ
http://www.bg-mamma.com/index.php?board=19.0

# 4
  • София
  • Мнения: 3 789
Във всяка АГ болница има дежурен кабинет- направо отивай, не отлагай! Naughty

# 5
  • София
  • Мнения: 2 381
Във всяка АГ болница има дежурен кабинет- направо отивай, не отлагай! Naughty
Жената е отишла, ама д-р е нямало. Странно. В "Шейново" имат по няколко дежурни - по-млади плюс 1 по-старши.
aniru , стискам палци всичко да е ок.

# 6
  • Мнения: 252
Беше неделя след обед по средата на празниците. Вероятно затова нямаше.Все пак отидох в Шейново на следващия ден и намерих лекар. Всичко е наред! Мерси за помощта Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 2 381
Браво, радвам се за теб!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт