Най- после малко снимки и от мен!!!

  • 564
  • 14
  •   1
Отговори
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
Ето това е моят малък Гого, който се роди само 2 650, 45 см.
Напоследък нямах много време да се включвам във форума,но вече мама е тук и ще съм по редовна.

# 1
  • Мнения: 2 825
Много ти е сладък бебока, да ти е жив и здрав и много радости и незабравими моменти заедно  Simple Smile Simple Smile Simple Smile  bouquet

# 2
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Беройче, много сте сладки! Heart Eyes
Да ти е здраво рожбето, то може мъничко да се родило, но ще дръпне и ще си навакса. Цункай го от мен и бъдете здрави всички!
 newsm51

# 3
  • Мнения: 4 212
Да ти е жив и здрав, голям сладун4о беб4о.  Hug Само прекрасни мигове и да пораснеголяяяяяяяяяям мъж.  Heart Eyes

Видях ти и снимките от сватбата, готина си много   bouquet

# 4
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
Страхотно ти е бебо4ето  bouquet,много е сладко Heart Eyes.
А ти си супер гадже Flutter,направо твоя мьж такьв кьсмет е имал с теб  Party,е и ти с него де Wink

# 5
  • Мнения: 1 425
Много сладко бебешоче имаш  Heart Eyes. Да ти е живо и здраво и много да слушка  Hug.  А ти и мъжа ти изглеждате страхотно.

# 6
  • Мнения: 221
Хубави сним4ици !Като гледам малкия сладурко си спомням колко мъни4ки са новородените...Толкова бързо минава вси4ко... Наслаждавайте се на беб4о, да ви е жив и здрав Simple Smile

# 7
  • Мнения: 513
Креми, много сладък малък бебо. Ох, размечтах се и аз.  Grinning Hug
Много здраве ви желая!

# 8
  • Мнения: 4 244
Креми - как можа да се криеш толкова време бе маце Naughty
Такова готино гадже си! Peace
А бебока е простооо - кукла. И такъв рошав, само да го галиш по главицата Hug
Да ти е жив и здрав бероеца от Дрезден и много да се слушкате Heart Eyes

# 9
Креми, много си Убава. И като булка, и като бременна, и с бебо. А бебо.........ох, като го видях как блаженно е опънал ръчички нагоре и леко присвил краченца.....Ехххххх, кога беше това време. Що порастват толкова бързо.
Да ви е здрав и мнооого радост да ви носи.

# 10
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Честито бебенце.  bouquet Simple Smile Как мина раждането, как се справяте сега?

# 11
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 350
Честито Бебече!!!

Много е сладък пу-пу само радост да ви носи!

# 12
  • Мнения: 734
Да ви е жив и здрав Хубавеца Мамин Сладък;)) Да расте Силен и Голям Мъж!
Супер са снимките , а ти си изключително красива булка;)

# 13
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
Благодаря на вси4ки за милите думи.Аз пък искам вече бебо да е голям, да върви и да мога да го разхождам за ръчичка,но кога ли ще стане това... Thinking

Честито бебенце.  bouquet Simple Smile Как мина раждането, как се справяте сега?

Ами раждането ми протече като по учебник.10 часа адски мъки в контракции,но след това пък бързичко излезе.Родих нормално, даже и не ме шиха и още на същия ден си се разхождах в двора на болницата Grinning
Трудното дойде като се прибрахме у дома и двамата с мъжа ми толкова неопитни та се чудехме какво да го правим това бебе.Но сега вече мама е тук и много ни помага.

# 14
  • Мнения: 221
Хи4 не бързай с порастването. Сама няма да разбере6 кога 6те мине времето, първата година така бързо минава...Ето на моето юна4е 6те стане скоро на годинка, а като 4е ли бе6е в4ера като го раждах Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт