някой ходил ли е тази неделя до "тракийската царска гробница в с.свещари"

  • 1 501
  • 21
  •   1
Отговори
някой ходил ли е тази неделя до "тракийската царска гробница в с.свещари"-страшно много посетители,не съм очаквала такова нещо.такъв наплив от хора в делиормана!но си струваше чакането,а то не беше никак малко,гробницата е най-красивото и уникално нещо,което съм виждала на територията на страната ни-другите тракийски гробници "бледнеят" в сравнение с тази!  Peace

# 1
  • Мнения: 5 710
Супер, отивам при първа възможност! Къде се намира, разкажи повече.
какво общо има персоналът с темата?

# 2
гробницата е близо до гр.исперих(около 30км. от гр.разград),страхотна е,но имам своите резерви към персонала.не знам може би аз уцелих най-неподходящия ден за посещение-имаше около 150 човека които чакаха заедно с нас,а в гробницата пускаха само по 9 човека Cry.затова исках да разбера мнението и на други,които са били там,за да видя дали аз съм с грешка.
дадоха ми календарче с телефон за резервации:084735 279-струва си да отидеш!

# 3
  • Мнения: 0
аз ходих,но отдавна нас ни пуснаха 26-27 човека на един път  Flutter

# 4
  • Мнения: 5 710
Мерси, ще отида.
Не те упреквам ( не съм виждала гробницата), но сигурно имат някакви археологически стандарти и колко хора да влизат.
9 човека ми се струва добра група.
Сещам се за Боянската черква, в която пускат по 5-6 човека и то за няколко минутки само, контролира се влажност и т.н.
Има ли сайт, снимки?

# 5
наистина ли?нали им е забранено! newsm78
ще потърся в нета за информация

# 6
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Тук е божествено. Аз живея наблизо, но посетих това място преди 2 години. Все още пазя много силни спомени от посещението ми.
Който отиде там, трябва да посети и Демир баба теке.

# 7
  • Мнения: 5 710
Уникално!
Не разбирам защо е възмутата, че се чака.
То на такова място повече от 5-10 човека наведнъж не виждам как могат да влизат.


http://www.nasamnatam.com/articles/read/248

# 8
много полезна информация-благодаря Peace

# 9
  • Мнения: 516
Помня точно кога откриха гробницата. Познавам и човекът, който го направи. Имах щастието да съм една от първите, която е влизала там, макар да бях невръстно келешче. Последно водих мъжа си там преди 3 години. Що се отнася до броя на посетителите, той е такъв от съображения за сигурност. Изисква се запазването на опрделена температура, за да не ерозира камъка. Персонала не мога да коментирам, защото не го познавам.

# 10
  • Мнения: 17 407
Мъжът ми ходи в събота- чакало се, каза. Мацките от персонала "малко се правели на интересни". Не съм му показала анкетата още.

# 11
  • Мнения: 3 219
Точно в неделя бях там около 13-14ч, заведохме голяма група приятели, ние с мъжа ми сме ходили многократно, живеем наблизо, а в самото село ми е минало детството, имам детски снимки върху могилата още преди да се разкопае Crazy. Наистина в неделя беше голяма лудница, толкова хора не бях виждала, прииждаха на тълпи. Имаше доста недоволни и вместо да пускат по 9 души, влизаха по 30 човека #Crazy, като най-възрастните бях най-нахални и буквално крещяха и се натъпкаха вътре. Останах изумена и безмълвна Shocked
Иначе е уникално и не може да се предаде с думи, трябва да се види.

# 12
аз също бях там,но проблема беше че пускаха по 9-10 човека,а отвън чакахме 100.аз не съм видяла да пускат повече вътре,нали пречело на гробницата newsm78.

Последна редакция: чт, 07 май 2009, 23:51 от soritsark

# 13
  • Мнения: 3 219
Аз пък с очите си видях, как влязоха 30 човека. Само нашите приятели бяха 14 човека, предварително питахме дали могат да влязат наведнъж, подтвърдиха. И към тях се присламчиха като хуни една група пенсионери, които буквално нахлуха. Момичето-екскурзовод се хвана за главата, даже мъжа ми реши, че може и полиция да извикат Tired А и преди това групата , която излезе, определено не беше от 9 човека.

# 14
  • Мнения: 1 192
Надявам се някога да я посетя,защото отдавна съм я набелязала...

Общи условия

Активация на акаунт