nokia 3120 мнения?

  • 786
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 146
здравеите,някои от вас има ли този телефон?сега е намален и мислех да го взимам но ме притеснява батерията ....имате ли мнение? http://vbox7.com/play:3a265236

# 1
  • Мнения: 1 310
Батерията е слаба.  Peace

# 2
  • Мнения: 146
ех,знаех си Rolling Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 53
И кое е слабото на батерия от 1000 мА/ч за телефон без ОС?


Ето ти ревю на нокийката в което между другото се споменава за 6 дена при нормална употреба и в шортревюто си пише - Very good battery.

http://www.gsmarena.com/nokia_3120_classic-review-261.php

# 4
  • Мнения: 146
аз много я искам,но просто не съм сиг за батерията...заради това пуснах темата.за мнения  bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 16 005
за батерията - ако се спазват условията за първоначално зареждане издържа няколко дни.
не пиша колко - зависи какво правиш с тел. Има хора, които цял ден слушат музика или играят на игрите - няма начин така батерията да изкара повеме от 2 дни. Ако само умерено говориш - може и повече. Всичко зависи от начина на употреба.
Има и друго - това са тел., произведени преди 2 г. Цените им са намалени, защото просто с времето в батерията протичат химични процеси и тя издържа все по- малко. Но няма проблем да си я зареждаш в къщи периодично. Все пак са евтини тел. - какво му плащаш.
И да ви дам 1 съвет - купувам тел. за дъщерята и за мене откакто имаше само тухлите на мобиком. Та винаги с тел. купувам и резервна батерия. Нося си я в чантата, детето също. Ако случайно умре през деня - сменям за да имам връзка.
Нещо като китайските тел. с 2 батерии.

# 6
# 7
  • Мнения: 67
През  декември 2008г  си взех нокия 3120класик .И съм много доволна .Батерията ми пада на около 5-7 дни според зависи. Има дни в който слушам по цял ден радио. И в началото неможах да го заредя както ми бяха казали 12ч нямах възможност. Прави супер снимки и клипчета има много екстри просто е супер.

# 8
# 9
  • Дъ Биг Вилидж
  • Мнения: 100
През  декември 2008г  си взех нокия 3120класик .И съм много доволна .Батерията ми пада на около 5-7 дни според зависи. Има дни в който слушам по цял ден радио. И в началото неможах да го заредя както ми бяха казали 12ч нямах възможност. Прави супер снимки и клипчета има много екстри просто е супер.

А кой малоумен продавач ви излъга че трябва да се зарежда 12 часа. Батерията се зарежда докато спре да се зарежда - след това и 5 дена да я държиш полза няма.

Имаше така нареченото първоначално зареждане при NiCd и NiMH батериите. Само че и двата вида вече са история.

# 10
  • Мнения: 67
 Naughty През миналата седмица взех и Нокия 6300 и казаха по същия начин.Ако може първите 2 пъти да се зарежда най- малко по 10 часа
Е по съм склонна да вярвам на тях все пак това им е работата

# 11
  • Мнения: 146
аз също го знам това за батериите ..... даже по 16 ч. Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 17 546
Ето ти подробна и … 94;ия. Повечето Нокии, които се внасят у нас, са унгарски и това, разбира се, оказва своето значение.

Общи условия

Активация на акаунт