Отговори
  • Мнения: 22
ПРОДУКТИ:
 2-3   опаковки целувки /около 200-300г/;
   1    пакет българско масло /125г/;
1-1,5 ч.ч. начупени на малки късчета орехови ядки;
   1    опаковка кокосови стърготини;
 5-6   капки коняк или някаква есенция.
Начупените орехи се запичат съвсем малко /ВНИМАВАЙТЕ ДА НЕ ГИ ПРЕПЕЧЕТЕ!/. След като орехите изстинат, прибавете към тях омекналото масло /да бъде много меко!/,няколко капки коняк или друга есенция, натрошените на малки късчета целувки. Омесете сместта хубаво. Вземете малко от сместта, оформете малко топче /колкото бонбон/, оваляйте го в кокосовите стърготини. Цялото топче трябва да се обвие с кокос. Направете от сместта по същия начин още топчета. Поставете всички топчета в кутийка и ги сложете в камерата на хладилника, за да се охладят хубаво. След малко ги извадете и поднесете.
Внимавайте да не препечете орехите,трябва много малко да се запекат,може и сурови да ги оставите.
Не се слага захар,целувките са много сладки.

 
 

# 1
  • София
  • Мнения: 3 789
Наистина не те разбирам- защо е необходимо да пускаш едни и същи теми, през определен период? Thinking newsm78 Crossing Arms
Ето старата тема - няма нужда от повторна тема, ако някой проявява интерес- ще пише по темата ти, няма нужда да присъства на всяка страница! Naughty

# 2
  • Мнения: 22
Защото ме помолиха, тъй като не са ги открили.

 newsm51 newsm10 smile3501 smile3525 Two Hearts

# 3
  • Мнения: 1 101
Ок няма лошо Naughty  но може да намери6 старата и да я дадеш като линк Peace

# 4
  • Мнения: 22
   newsm51 newsm10 newsm53 smile3525 Two Hearts newsm39 1swing newsm41 running jump football         Благодаря Ви за съвета,но нямам намерение да съм редовен потребител,влязох в БГ-мама от любопитство. Хареса ми ентусиазма Ви и затова Ви дадох това,което мисля,че ще Ви хареса и се прави лесно. Нямате нужда от моите по-сложни рецепти. По-добре е да имате повече време за дечицата,зная го от опита си с внуците ми.Бъдете живи и здрави и успех в кулинарните ви завоевания!

# 5
  • Мнения: 5 001
   ....Хареса ми ентусиазма Ви и затова Ви дадох това,което мисля,че ще Ви хареса и се прави лесно. Нямате нужда от моите по-сложни рецепти. По-добре е да имате повече време за дечицата,зная го от опита си с внуците ми.Бъдете живи и здрави и успех в кулинарните ви завоевания!
Ееее,хайде де не сме в детската градина все пак....Всеки може да си прецени колко сложни рецепти да приготва и с колко време разполага....Ти недей да решаваш вместо нас.....
Точно защото сме ентусиасти тук та затова пусни си сложните рецепти,пък ако се стори интересно на някой ще се заинтересува да си го сготви....

Общи условия

Активация на акаунт