помогнете на едно момиче което не е виждала топлина от майка и баща

  • 3 797
  • 36
  •   1
Отговори
Здравейте,
Ще ви помоля мили маики за помощ.Който има възможност и желание. баба и дядо гледа внучето си на 5г. момиченце ,майката избягала бащата също .Дядото работи където намери ,аз помагам с каквото мога .Много умно и красиво момиченце вчера ходих на село  Cryимам баба и дядо в с.Би си ходя от време на време живеят в една малка къща,с две стаи намат бана мили мами помогнете .Много иска да ходи на училище но нямат възмажност  ,има нужда от дрешки,обувки ,играчки книги,идр.
Кой с каквото миже да помогне

Последна редакция: пт, 05 юни 2009, 00:27 от lili74

# 1
  • Мнения: 2 471
Здравейте,
Ще ви помоля мили маики за помощ.Който има възможност и желание. баба и дядо гледа внучето си на 5г. момиченце на име Синем ,майката избягала бащата също .Дядото работи където намери ,аз помагам с каквото мога .Много умно и красиво момиченце вчера ходих на село  Cryимам баба и дядо в с.Брестовене и си ходя от време на време живеят в една малка къща,с две стаи намат бана мили мами помогнете .Много иска да ходи на училище но нямат възмажност  ,има нужда от дрешки,обувки ,играчки книги,идр.
Кой с каквото миже да помогне

Извинете, кой мечтае да ходи на училище - 5г момиченце ли?

# 2
  • Мнения: 2 584
хайде да видим коя мацка беше от Разград или близо до това село, да провери на място

# 3
  • Мнения: 1 168
Здравейте,
Ще ви помоля мили маики за помощ.Който има възможност и желание. баба и дядо гледа внучето си на 5г. момиченце на име Синем ,майката избягала бащата също .Дядото работи където намери ,аз помагам с каквото мога .Много умно и красиво момиченце вчера ходих на село  Cryимам баба и дядо в с.Брестовене и си ходя от време на време живеят в една малка къща,с две стаи намат бана мили мами помогнете .Много иска да ходи на училище но нямат възмажност  ,има нужда от дрешки,обувки ,играчки книги,идр.
Кой с каквото миже да помогне


Извинете, кой мечтае да ходи на училище - 5г момиченце ли?

А бе то и баба му да мечтае, хубаво е, че искат да го пратят на училище!
Чак в Русе съм, селото не съм го и чувала, пък и с кола не разполагам, но ще следя ако мога да се включа по някой параграф.

# 4
  • Мнения: 2 471
irina_vas то и да мечтае цялото семейство, има време за училище. А и тази невъзможност да го пуснат - на 5г просто няма да го приемат!!!!
Доводът е много несериозен. Не казвам, че няма нужди детето. Но как мечтае за училище, но няма възможност - малко са избързали....

Последна редакция: чт, 07 май 2009, 10:54 от Голям заплес

# 5
  • Мнения: 9 973
Брестовене е между Кубрат и Завет
Жалко,че вече не живея в Разград,иначе лично бих отишла до там

# 6
Какво значение има кой и кога иска да ходи на училище? Това ли ти направи най-голямо впечатление?
Мен ме потриса от това, че няма родители и го гледат може би пенсионери с малки или никакви доходи.

# 7
  • Мнения: 2 584
 а мен ме потриса госта който е наясно с нещата
нека се провери на място какво е положението

# 8
  • Мнения: 2 471
Какво значение има кой и кога иска да ходи на училище? Това ли ти направи най-голямо впечатление?
Мен ме потриса от това, че няма родители и го гледат може би пенсионери с малки или никакви доходи.

А не се втрисай толкова.  Защо анонимно пишеш, нещо има ли да криеш? Щом си толкова загрижена - поеми нещата и помогни на хората.

Последна редакция: чт, 07 май 2009, 12:21 от Голям заплес

# 9
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Какво значение има кой и кога иска да ходи на училище? Това ли ти направи най-голямо впечатление?
Мен ме потриса от това, че няма родители и го гледат може би пенсионери с малки или никакви доходи.
Абе то и моето малкото,което е на 3 и половина години,има мерак да ходи на училище,ама още от сега нямам намерение да му купувам тетрадки,писалки и помагала. Mr. Green
И да има значение госте.

# 10
  • Мнения: 23
АБЕ ВИЕ ДОБРЕ ЛИ СТЕ?Вижте за какво се карате?Момичето може да е имало в предвид,че детето иска да ходи на градина ,да е сред децата,кой знае какво прави по цял ден в това село.Еййй пак показахме българищината си.Вземете се в ръце и не нападайте това малко дете!Майки сте бе хора,помислете!

# 11
Здравейте,ПЪРВО ДА РЛАГОДАРЯ НА east liqhts  Hugаз имах предвид, че момиченцето иска много да хоги на градина,да е сред децата ,цял ден я виждам на пътя си играе сама ето адрес  който не ми вярва да и звъни и да разпита каквото и интересува,аз само изках да и направя нещо повече заедно с вас Praynig Praynig

Последна редакция: чт, 07 май 2009, 14:55 от lili74

# 12
  • Мнения: 2 471
Махнете адреса от темата - има Закон за защита на личнате данни
Който има желание - давайте го на лични
Всеки, който е писал тук, просто за да си почеше езика - моля да ни спести умните си мисли. Нека критиците да пратят помощи, не само да пускат постове!


П.П. lili74 вие вчера следяхте темата и видяхте въпросът ми, но не отговорихте. Чак сега давате някакво обяснение?!?

Има ли някое от старите ни момичета, което се наема да провери информацията?

Последна редакция: чт, 07 май 2009, 14:21 от Голям заплес

# 13
  • Мнения: 2 471
Еее, момичета - благодаря за милите думи.
Аз бих купила на детето книги и подобни, но ще изчакам (знаете защо)

# 14
  • Мнения: 2 584
Еее, момичета - благодаря за милите думи.
Аз бих купила на детето книги и подобни, но ще изчакам (знаете защо)

в събота ще дойда и ще те набия да знаеш, стига си се харчила вече, на твоето дете кой да му купи, 4 човека сте на една заплата, хайде стига, спри се малко Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт