Зъболекар в Пловдив

  • 1 120
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Здравейте на всички,

имам спешен проблем. В 9 месец съм, по принцип ми остават още 2 седмици до термина,но сигурно ще е по-рано тъй като имам високо кръвно и подути крака. За капак на всичко от 2 дни ужасно ме боли зъб мъдрец и цялата уста от него. Дали мога да отида на зъболекар. Не съм от Пловдив,но там ще раждам и днес отивам там, знаете ли добър зъболекар, с модерна техника, който знае какво прави и просто да бъде много добър? Блгодаря ви за отговора предварително.

Поздрави,
Мария

# 1
  • Мнения: 647
Здравейте на всички,

имам спешен проблем. В 9 месец съм, по принцип ми остават още 2 седмици до термина,но сигурно ще е по-рано тъй като имам високо кръвно и подути крака. За капак на всичко от 2 дни ужасно ме боли зъб мъдрец и цялата уста от него. Дали мога да отида на зъболекар. Не съм от Пловдив,но там ще раждам и днес отивам там, знаете ли добър зъболекар, с модерна техника, който знае какво прави и просто да бъде много добър? Блгодаря ви за отговора предварително.

Поздрави,
Мария

Препоръчвам ти кабинета на д-р Ралев, работят със ЗК и ако си носиш здравната книжка, ще ти приспаднат част от парите за съответната манипулация, ето и телефон на кабинета: 032/ 64 20 56
Всички там са страхотни, имат едно от най-добрите обурудвания и работят с най-новите методи.
Намира се близо до х-л Лайпциг, точно в уличката след сградата на НОИ, на 5-ти етаж в кооперацията над Медицински център "Сана".

# 2
  • Мнения: 1 900
Мога да ти припоръчам тази
д-р Елена Вангелова - Иванова
тел. 0896813969
Кабинета й се намира ТУК
Много е внимателна жената, работи с добри материали. Peace

# 3
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
аз пък по време на бремеността ми се наложи да ходя и съм много доволна от тази зъболекарка
Д-р Стамена Петкова Василева гр. Пловдив ул. "Парчевич" № 27 0898660610

# 4
  • Мнения: 2
Здравейте, в началото на 5-ти месец съм и съм адски зле със зъбите, кървят ми венците имам кариеси, отчупвания. Моята зъболекарка каза че няма проблем да ми слага упойка, но не ми каза нищо за упойки за бременни, не знам нещо не и вярвам много, мислех че арсенът не е препоръчителен за бременни, но тя ми сложи и арсен и така сега съм  притеснена че може да навреди на Белчо. Колкото повече чета по форумите,толкова повече се духвам, почти навсякъде пише че арсен и обикновена упойка на трябва да се слагат при бременни. Някой наясно ли е с тези работи, нека сподели.  Rolling Eyes

# 5
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
Здравейте, в началото на 5-ти месец съм и съм адски зле със зъбите, кървят ми венците имам кариеси, отчупвания. Моята зъболекарка каза че няма проблем да ми слага упойка, но не ми каза нищо за упойки за бременни, не знам нещо не и вярвам много, мислех че арсенът не е препоръчителен за бременни, но тя ми сложи и арсен и така сега съм  притеснена че може да навреди на Белчо. Колкото повече чета по форумите,толкова повече се духвам, почти навсякъде пише че арсен и обикновена упойка на трябва да се слагат при бременни. Някой наясно ли е с тези работи, нека сподели.  Rolling Eyes

моя съвет е да се посъветваш с друг зъболекар
и аз мисля че не трябва по време на бременността да се слага арсен

Общи условия

Активация на акаунт