За влиянието на видовете алкохол...

  • 6 461
  • 69
  •   1
Отговори
Питането ми е просто: как ви влияят различните видове алкохол? Става въпрос за нормални количества, не за пиянстване  Mr. Green

Въпросът ми е провокиран от едно мое "откритие" - че 1-2 чаши бяло вино ми влияят съвсем различно от 1-2 чаши червено.  Rolling Eyes  Някакси настроението ми има различен градус, а също така и правенето на любов след това...  Blush
 Да не говорим, че след бирата заспивам...   Mr. Green

Kак е при вас?

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 43 900
не, повече зависи в какво настроение съм била преди да почна да пия.... също дали съм уморена или не, дали съм се хранила преди това или не.....кое време на днонощието е ако щеш....
такива работи.....
самият алкохол няма голямо значение....та въз основа на горните - пила съм половин бутилка водка, без дори да се напия, пила съм и 1/3 бира, не знаех къде се намирам буквално после.....

та при мен не зависи от вида и количеството....

# 3
  • Мнения: 686
Не обичам алкохол.Пия по повод и то чашка две ликьор,вермут или нещо сладко и слабо.

# 4
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
това не се ли учеше в горните класове?
а след това знанията се разширяваха със солидна доза практика в студентските години ...

# 5
  • Мнения: 593
Авторът (авторката) прави социологическо проучване.  #Milti

# 6
  • София
  • Мнения: 43 900
това не се ли учеше в горните класове?
а след това знанията се разширяваха със солидна доза практика в студентските години ...


 Joy Joy Joy
много точно казано

# 7
  • Мнения: 6 029
Когато пия бира ми се доспива.
Когато пия бяло вино съм пияна и на другия ден.
Когато пия червено вдигам кръвно и ставам влюбчива.
Когато пия водка получавам черни дупки в паметта.
Когато пия джин правя големи глупости.

Изчерпателна ли бях?  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 22 342
Хмм, по-интересно би било да си поговорим за ефектите след смесването на определени видове алкохол. ))))

"Напивала" съм се и от половин бира, а в други случаи съм изпивала сериозно количество твърд алкохол и ефекта е бил просто повдигане на настроението.

Julie, виж след употребата на джин и аз съм правила големи глупости. ))))

# 9
  • Мнения: 431
Каквото и да пия, реакцията е сънливост. Затова спрях да пия - и така спя твърде много.

# 10
  • София
  • Мнения: 43 900
смесването е опасно Simple Smile))
аз мн обичах да смесвам  какво ли не.....резултатът не беше блестящ...така да се каже... Mr. Green.

текила с бира ми е любимо Simple Smile))
също новогодишният коктейл - бира, водка, вино, шампанско....и каквото има после останало.....няма да казвам до какво води....Simple Smile

добре че родих - спрях да пия каквото, само по поводи, мнооогоо рядко и  доста ограничено Simple Smile

# 11
  • Мнения: 6 029


Смесването на вино и бира води до драйфане.
Смесването на джин и бира води до правене на големи глупости + драйфане след това.
Смесването на ракия, червено вино и бира води до безобразия, за щастие съм била страничен наблюдател на това  Mr. Green За разлика от горните две  Embarassed

# 12
Когато пия бира ми се доспива.
Когато пия бяло вино съм пияна и на другия ден.
Когато пия червено вдигам кръвно и ставам влюбчива.
Когато пия водка получавам черни дупки в паметта.
Когато пия джин правя големи глупости.

Изчерпателна ли бях?  Mr. Green

 Hug Ето за това точно говорех! Първите три изброени са точно като при мен. Wink

А какво ще кажете за коктейлите? На мен ми създават добро настроение! И пак подчертавам, че става въпрос за алкохол в границите на нормалното.

Лабрадор, на мен в горните класове никой не ми е обяснявал разликите във влиянието на видовете алкохол...

Хайде и други да се включат с конкретни примери Simple Smile

# 13
  • Мнения: 6 029
И пак подчертавам, че става въпрос за алкохол в границите на нормалното.


Аз тогава няма да пиша  Mr. Green


Коктейли изпивам по много и в един момент - оп - не мога да ходя  Embarassed

# 14
  • София
  • Мнения: 43 900
на мен коктейлите са ми опасна територия....
сладичко, вкусничко....в следващият момент не мога да стана от стола..... вие ми се свят, драйф ис лайф.....и на другият ден съм като дрипа..... не ми харесват.....просто тук вече винаги съм закована...дори след 2 само....за това коктейли пия безолкохолни само....

Общи условия

Активация на акаунт