Отговори
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Мили другарчета  Hug
Заповядайте в новата тема  Hug



Щъркел


Щъркелът донесъл Верка,
каза ми го на ушенце.
Тя на леля ми е щерка,
нейно мамино детенце.
Носел в клюна си вързопче,
щъркел отдалеч летял
и увита като снопче,
той на майка и я дал.

Мен пък ме донесла мама,
щото нямали сме щъркел.
Тъй решили с татко двама
още щом като я зърнал.
Татко е обичал мама,
мама пък обича татко
и от таз любов голяма
се родило бебе сладко.

Пускам това стихотворение, на което попаднах скоро в нета  Heart Eyes
Надявам се да ви хареса  Heart Eyes

Бременен прашец от Лени

Тема 10
Тема 9
Тема 8
Тема 7
Тема 6
Тема 5
Тема 4
Тема 3
Тема 2
Тема 1

Последна редакция: чт, 07 май 2009, 11:35 от milly vanilly

# 1
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Пу първа, в новата темичка.
milly vanilly стискам палци, съвсем скоро да видиш две чертички на теста и ти да си тази дето ще повлече крак. Wink

# 2
  • Мнения: 1 586
Ехххххх... Романтична и поетична душа е моята Кръщелница Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Дано да е на късмет за всички тази темичка,  а на авторката пожелавам да ни зарадва първа  Hug Praynig Hug  newsm53

# 3
  • Мнения: 2 617
Хайде и аз в новата тема.

Мили, благодаря ти! И аз се присъединявам към пожеланията на Кръстника. Wink Hug

Кафенце и закуска от мен:



Хубав ден на всички ви желая!

Ааа, Цвети, разгледах снимките, голяма сладурана е Анабел, пу-пу! Heart Eyes

# 4
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Ехххххх... Романтична и поетична душа е моята Кръщелница Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Дано да е на късмет за всички тази темичка,  а на авторката пожелавам да ни зарадва първа  Hug Praynig Hug  newsm53
Дай боже, Кръстник  Praynig . Аз и трета, пета да съм , пак добре Mr. Green , ама  Tired нещо не вярвам  Tired . Тези яки набези на лелището  #2gunfire , дали ще удържа  #Cussing out . А, ти видя ли моя щъркел.....? Ей го горе, четвъртия в далечината ...едва се вижда  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 510
Здравейте милички .Честито на патерици на всички който са празнували.При нас нищо ново .Ние само до Яйлата и Тюленово отскочихме ,че са ни близо и това е.Общо взето няма какво да пиша само ви чета с интерес но да не си помислите че съм забегнала някаде ви казвам дзяк.

# 6
  • София
  • Мнения: 5 549
Здравейте, банда!  Hug  Ние си дадохме по-голяма почивка, бихме си камшиците още на 29ти април и оттогава до вчера бяхме на Тасос в Гърция. Имаме тен, къпахме се в морето, прекрасно си изкарахме...  Grinning 

Още съм на ваканционна вълна, ех...  Joy

Иначе бебеправенео продължава..., но не възразявам, защото си е хубаво  Mr. Green

Зазолинка, стискам палци всичко да мине добре.  Praynig Praynig Praynig

Норето гледам не е писала, надявам се да се оправят нещата при нея...

Честит имен ден на патерица на всички Жорета и Гергани!  bouquet

Хубав ден!  Hug

# 7
  • Мнения: 1 586
...А, ти видя ли моя щъркел.....? Ей го горе, четвъртия в далечината ...едва се вижда  Mr. Green
Ами виждам го  Mr. Green Ама за мен си е нормално да е в далечината - Англия все пак не е близичко  Joy Joy Joy

tzvetaaaaaaaak или някой друг. Пратете ми линка за снимките, че нещо не мога да се ориентирам и да го намеря  Blush Май още спя  Blush Онзи ден им хвърлих само един поглед, но сега имам повече време и искам да видя всичко детайлно   Mr. Green

dudence, с твоите се справих  Mr. Green Големи симпатяги сте, щурчета такива  Hug И невероятно хубави снимки правите, ша знаеш  Hug

Прасковката, следващия път да отидете на о.Самотраки. Там било по-красиво. Тасос е малко "проскубан", но е страхотно, че сте уцелили временце и сте обявили лятото за открито  Joy Joy Joy

if-че, по-често да го правиш това "дзяк"  Mr. Green Няма ли нови тревоги около теб  newsm78 Дано да ти е по-спокойно и ведро на душата  Hug И не виждам какво си ни се "заоплаквала" - че то по-красиви места от Яйлата и Тюленово има ли по нашето черноморие  newsm78  Mr. Green

caritas, ти какво скромничиш бе пиле? Я кажи как си прекарахте празничните дни... Или от страх да не пресечете "ничията земя" между градчето и главния път, не посмяхте да мръднете сред природата  Crazy (Видях участъка  Joy Joy Joy преживяване си е да минеш през него с лека кола  Crazy )

# 8
  • Мнения: 3
Здравейте,аз съм нова тук,но ви чета от много месеци.
На 38 съм и се надявам да стана мама за трети път.
На всички ви пожелавам много положителни тестове.
Благодаря ви,че ви има!

# 9
  • Мнения: 2 617
caritas, ти какво скромничиш бе пиле? Я кажи как си прекарахте празничните дни...

О, страхотно беше! Отдадохме се на качествено мързелуване, разнообразявано с разходки из римските руини и плуване в басейна на хотела. Много добре ни се отрази, и двамата имахме нужда да се откъснем от къщи. И у нас пак щяхме да си мързелуваме, но крайният резултат като тонус и усещане нямаше да е същият. Всяко разнообразие е добре дошло, и без това извън лятото трудно се наканваме да отидем където и да е.

Айде още един воайор!  Laughing beki_1922, добре дошла!  Hug И скоро да се зарадваш!  Praynig

Абе аз защо не видях снимките на dudence? Явно още съм била с намотана глава. Crazy

Последна редакция: чт, 07 май 2009, 12:34 от caritas

# 10
  • Мнения: 1 586
Здравейте,аз съм нова тук,но ви чета от много месеци.
На 38 съм и се надявам да стана мама за трети път.
На всички ви пожелавам много положителни тестове.
Благодаря ви,че ви има!

Becky Thatcher дано с твоя Tom Soyer  Joy постигнете мечтата за трето пиле  Praynig Днес явно ти е смел ден - щом след "много месеци" се "престраши" да ни се появиш  Hug И добре, че си написала на колко години си, защото това 1922 след nick-а ти щеше да "избие рибата"  newsm62 newsm62 newsm62

Аз се опитвам да работя, но само като хвърля един поглед на снимките, които имам да преглеждам, да подбирам и да качвам в интернет изпадам в див ужас  smile3511 Направили сме над 2000 снимки  newsm78 Питайте ме сега, 'що ми е трябвало толкова да снимам  #Crazy

Ама хайде нали съм човек ще ви "кача" две-три снимки от нощен Сибиу. Това ми е единия от любимите градове и не мога да пропусна случая да ви "зарибя" с желание да го посетите. Слагам ги за да "не стоите на празна маса", докато събера сили да се справя с останалите гледки  Hug Mr. Green Hug
                                    
                                                           Малкият площад
               

                                                           Големият площад
               

Това мокро петно посредата на големия площад е фонтан, който не тече постоянно, а само от време на време и то без определена честота. Няма да ви кажа, колко изненадващо е разхождайки се да  започне да "извира" вода точно изпод краката ти. Хората през лятото нарочно се мотаят точно на това парченце от площада за да се разхладят Grinning

# 11
  • София
  • Мнения: 6 302
Аз пък ги видях, за снимките на dudence става въпрос. Много сте сладки! А малката е страхотна, прилича едновременно и на мама, и на татко. Имаше една култова снимка, на една къща с много кратунки, нависнали отпред, и отстрани сателитна чиния.  Laughing

Беки, добре дошла мила. Наборки сме гледам. Пожелавам ти скоро да се похвалиш с две чертички.  Hug

Прасковке, браво на вас, открихте значи сезона.... Ммм, и замириса на море... Heart Eyes

Мили, мерси за новата тема, да ни е честита и да я напълним само с хубави емоции!  Party

ARGHT, давай слънце, нас със снимки няма да ни уплашиш..... Laughing Е, наистина изглежда страхотно Сибиу. Два пъти съм ходила там, ама така през твоя поглед изглежда различно.....  Flutter

# 12
  • Мнения: 510
То вярно че нашия край си е един от най-красивите по черноморието,ама на човек му се иска малко разнообразиее.Ама къдети то от един грандиозен ремонт на къща от която само стените оставихме парички за разходка не остават.Миналата година изолация тази мазилка ами то в един момент му писва на човек.Айде миналото лято поне до Троянския балкан отскочихме.Това и до там няма да стигнем по обясними причини,че то и другото живот и зраве с малък човек не се знае.Пък за ремонта още колко има да се прави то огради плочници и барбекюта ама да сме живи и здрави да се надяваме че някой ден всичко ще е както го искаме .Иначе и аз искам малко по чужбина ама........на този етап......

# 13
  • Мнения: 598
Троп-цоп-хооооооооооооп и аз в новата тема!
Много късмет и усмивки желая!
Излязох от дупки, дълбини, страхове и пълна с енергия ще вървя напред! Heart Eyes

# 14

Общи условия

Активация на акаунт