Въпрос за количка Cangaroo Excess

  • 492
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 79
Здравейте Simple Smile
Имам въпрос относно тази количка - досега ползвах коша за новородено и нямах никакви проблеми. Но е време да вадя другия кош... Въпроса ми е как се заступорява в най-легнало положение? Само с копченцата, от които се променя положението ли? И още нещо на коша за новородено има две черни тръбички отдолу с които се захваща коша за кошницата за багаж и така всичко е много стабилно. На летния кош няма ли такова нещо? Когато го сложих ми се стори, че много се люлее насам-натам?
Към ползвалите такива колички - в началото в какво положение държахте коша? Моето дете все още не може да стои много добре, но го надигам. Когато сложа коша на най-долното положение - 30 градуса мисля, че се води се получава една дупка точно там, където трябва да е дупето на детето и дефакто то стои сгънато на две, което хич не ми се струва удобно. А краката му са вирнати нагоре, при вас как е? Дайте съвет какво да правя, защото детето не иска да стои повече от 15-20 мин в това неудобно положение.

# 1
  • Мнения: 1
parvo se iyvinqvam 4e ne pisha na kirilica,
no poneje i ay imam sa6tata koli4ka.imah kato tvoite problemi.deteto mi vse ne sede6e sednalo kato horata,a nqkaksi na strani i ne my be6e ydobno.i da nqma palno legnalo pologenie,i e mnogo lo6o 4e kra4encata vse sedqt virnati.az re6ih problema kato si kupih lqtna koli4ka.

Общи условия

Активация на акаунт