За гениталиите и голото тяло...

  • 1 753
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 816
Ето какво ме побърква от месеци. Дяволитото ми момиче е ексибиционистка. Няма нищо лошо в това, всяко дете обича да стои голо. Да, обаче моето постоянно се съблича. На ден поне по 20 пъти тичам и крещя след нея да се облече, а тя тича и се залива от смях, крие се, пипа се по гениталиите Rolling Eyes
И това не ме тревожи толкова, но честотата която го прави ме плаши, а и това че не мога непрекъснато да я следя. Дори сега докато пиша тя търчи гола в хола и се кефи. Нито чорапи търпи, нито гащи, нито нищичко. Един ден пък я гледам как се опитва да си измери температурата в голото дупе с термометър играчка. Мале, много се уплаших, че може да си напъха нещо там. Хич не ме слуша това дете.
Някой да е имал подобни проблеми? Ами като тръгне на градина септември ? Ако им прави такива номера на госпожите? Embarassed newsm78

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Ами не знам, аз имам 2 момчета.Малкия-много обича да е гол, особено откакто се върнахме от морето.Е, не се съблича  постоянно, но то още му е трудно.А за гениталите на всички деца им е интересно. Малкият щом се види гол, и не спира да си пипа пишката.Постоянно я дърпа и натиска, но и баткото мина през тоя етап, явно е някакъв момент на опознаване на тялото.А колкото до градината, мисля че няма да имаш проблем.Децата се учат едно от друго.

# 2
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Моите също непрекъснато се събличат - И ДВАМАТА. В къщи няма лошо - живеем в къща с двор и ако е хубаво времето си търчат по цял ден голичики. Ама се събличат и на обществени места непрекъснато, едвам ги озаптявам. Последният път умрях от срам  Embarassed Embarassed - в елитен ресторант, сервитьорите започнаха да ни гледат мръсно. А бяхме и с познати чужденци и тяхното детенце, което през цялото време не мръдна от стола си на масата. Хората нищо не казаха, ама май и те бяха леко притеснени.

А от детската градина не са ме информирали за такива инциденти. Надявам се и ти да нямаш проблем. Те децата си знаят на кого могат да се качват на главата  Laughing Laughing

# 3
  • София
  • Мнения: 3 421
  Моите ако ги оставя цял ден ще ходят голи. Много обичат да са без дрехи и чорапи. Не съм забелязала да се пипат по гениталите.
   Те всички деца обичат да са голи, а това с пипането мисля, че е етап от опознаването на тялото и ще отмине /имаше някаква тема по въпроса/.
   Нашият син сега е във фаза "Не иска да се облича". За да го облечем се гоним в целия апартамент, той реве, крещи, тегли се, рита. Абе ужас, но като знам, че и каката мина през този етап просто изтърпявам. А дъщерята като дойде време за преобличане/от вкъщи за навън и обратно/направо ме подлужда - по половин час тича гола като съблече едните дрехи преди да облече другите. 

Общи условия

Активация на акаунт