цирк "Акуатико Белучи"

  • 10 908
  • 72
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Здравейте.В нашия град е дошъл цирк "Акуатико Белучи".Някакви отзиви за него.Интересен ли е за децата или не.Защото миналата година ходихме на представление на друг цирк и си беше пълно разочарование за детето.Прасе,котки,кучета-животни които всеки от нас е виждал.И последен въпрос :къде е най-удобно за сядане  в ложата или отзад?Защото  новия цирк имал сцена вместо манеж.

# 1
  • Мнения: 22 343
В Плевенската отчетна, преди няколко теми има един куп мнения, много от момичетата ходиха на цирка.
В 90% от случаите бяха разочаровани. Така че....не го препоръчвам.

# 2
Бяхме на представлението им на 2 май в Шумен. Меко казано, че е цирк ( прави се от 6-7 човека)! По - скоро театър и много смукане на пари - 18 лв. билет, 4 лв. пакетче пуканки и 3 лв. на човек да разгледат животните им ( аквариум с малки акули, миришещ хипопотам, пеликан, тюлен), които ги показаха през втората част без някаква интересна дресировка. Иначе водещия се беше постарал да научи нещо на български! Така, че избора е Ваш! Детето ни не остана много доволно! Цирк БАЛКАНСКИ  е мн. класа над тях.

# 3
  • Мнения: 93
Е, то цирк Балкански е световна класа!

# 4
  • Мнения: 24 467
Ходихме с три броя деца. Бяха очаровани. Имам лични впечатления, в противен случай не бих и писала. Първо- предлага се точно това, което се рекламира. Децата ми не са виждали акула на живо, не са пипали хипопотам и не са били на метър от пингвини и тюленче, не бяха докосвали питони и игуана, не бяха се снимали с крокодил в ръце. Второ- клоуните не се биеха и блъскаха, не крещяха като ненормални, не си разменяха изтъркани реплики, беше красиво и приятно.
Не знам българинът да е казал на нещо, че е хубаво. Затова- не му вярвай, влез в нета и виж информация за цирка. Честно казано предпочитам Белучи пред Балкански /последният от години е с една и съща програма, с гълъби и конче/.

# 5
  • Мнения: 93
Честно казано предпочитам Белучи пред Балкански /последният от години е с една и съща програма, с гълъби и конче/.

Явно не си ходила на цирк Балкански. Те всяка година са с различна програма. Гълъби скоро не е имало. А миналата година имаше едно пони, но след няколко представления го махнаха от програмата.

# 6
  • Мнения: 544
Миналата година Балкански имаха лъвове и тигър. И много красива дресировка-танц с коне. Но програмата им е твърде дълга за малко дете. За по-големите е идеално.

# 7
  • Мнения: 24 467
Ходили сме с големия син, хубав е, разбира се. "Гълъбите" и "кончето" са в отговор на въпроса /понеже авторката пише, че "Прасе,котки,кучета-животни които всеки от нас е виждал..."/, разбира се, че не е само това. "Балкански" е по- голям, с повече артисти, което няма никаква връзка с качеството на двата споменати и не дава предимства на единия пред другия.
Животните в Белучи са ми наистина по- интересни, понеже не съм гледала такива на представление, докато котки, кучета, коне, тигър и лъв съм виждала. Не ми се е случвало да видя тюлен да ръкопляска точно до мен, примерно, нито на метър от мен да се разхождат свободно крокодили с различен размер, дете да седне на голямата костенурка. В антракта децата могат да обиколят и разгледат отблизо клетките и аквариумите, позволиха им да погалят африканския таралеж и хипопотама. "Танцът на водата" в края на І-ва част е нещо много интересно и красиво.
Не виждам защо въобще трябва да се сравняват, различни неща са, все едно е да кажа, че филмът Х не е добре да се гледа, понеже филмът У е по- хубав /което пък е толкова относително, че няма повече на къде/.  
Не смятам и че билетите са скъпи. Животните са добре поддържани, не са малко, а да разхождаш с камиони сухоземни такива е едно, но да превозваш акули и други водни животни- съвсем друго, последното е скъпо и трудоемко. 18-те лева са за местата в първия сектор, по- назад е и по- евтино. За малки деца дори, на по 2-3 години, като малкото ми, е интересно и приятно забавление. Има приятен хумор.
И нещо друго- изключително приятно впечатление ми направи изпращането- всички артисти излязоха навън и поздравиха всеки от публиката с довиждане и ръкостискане.
За местата в Белучи- ние бяхме на първия ред само за да виждаме добре и от близо животните, тъй като отидохме основно заради тях. Иначе ако искаш да видиш по- качествено цялата програма препоръчвам поне 6-7 ред и назад.

Последна редакция: пт, 08 май 2009, 09:53 от Judy

# 8
  • Мнения: 24 467
.
Излезе ми два пъти, съжалявам.

# 9
  • Мнения: 3 219
Ох, пред дилема съм дали да прежаля тези пари за цирк, малкото ми дете не се спира на едно място и не съм сигурна дали ще му е интересно и въобще дали ще издържи толкова време седнало. А парите не са малко, все пак, ще ми излезе поне 50 лв Tired

# 10
  • Мнения: 24 467
Спокойно, малкият ми син е на три и е голямо шило, но стоя и през двете части, особено втората не усетихме как мина. Гледаше в захлас. Но той просто много обича животни, след колите това е неговата голяма слабост, познава ги от картинките и ТВ всичките.
Понеже си го знам отидохме с тати, единият да го изведе при нужда, но не се наложи. Двамата големи /брат му и другото дете/ си бяха направо отделно от нас.

# 11
  • Мнения: 3 219
Нашия е почти на 3, току що разбрах, че до 3 години било безплатно Crazy, животинки доста е виждал, даже преди два дни видя и пипа малки теленца в една ферма, обаче коли и влакове доста повече го интересуват. А мен ужасно ме е страх от змии и не знам как ще ги гледам като седна на първи ред Tired Може и да рискувам и да отидем през уикенда Simple Smile

# 12
  • Мнения: 24 467
Безплатно беше за него, забравих да спомена, стоя в тати и мама, да вижда по- добре. Съпругът ми се ужасава от змии, има фобия. Питонът обаче го пипна сам. Laughing

# 13
  • Мнения: 3 219
Ааа, това посмъртно няма да го направя Tired

# 14
  • Мнения: 11
Момичета благодаря   отговорите на моите въпроси.Днес закупих билети.Ще  видим дали си струва . Утре ще пусна моите впечатления от представлението.

Общи условия

Активация на акаунт