Фирми за почистване

  • 210 913
  • 375
  •   1
Отговори
# 15
  • Europe
  • Мнения: 548
В събота съм извикала жена да почисти с Рейнбоу,после ако искате ще дам мнение.Иначе цените и са по-ниски от тези на фирмите.

а аз си наех рейнбоу за утре ще ми я донесат в 2 за 24 часа, но незнам дали ще ми дадат препарат.

Молбата ми е към х_diabet_mama   и galq4.    Praynig  Praynig  Praynig      newsm78  newsm78  newsm78

Момичета, моля ви, обещахте да пишете след като тествате услугата Рейнбоу под наем. Моля да споделите опита си: По точно х_diabet_mama може ли да каже дали е доволна от жената, която е повикала, т.е. от качеството на почистването и цената и отдруга страна мама galq4 да ни сподели дали е имала затруднения САМА да си почисти с Рейнбоула (като за пръв път имам предвид), все пак има ограничения във времето (само за 12 часа) и ако не схванеш бързо как се работи а я разучаваш половин ден - язък  newsm78 и цената как е за под наем мамо galq4.  

Мерси предварително   bouquet

Последна редакция: вт, 27 апр 2010, 15:17 от aleina

# 16
  • София
  • Мнения: 2 181
Аз не си чистих сама с Рейнбола, а жената,на която се обадих.Доволна съм,само че не писах после,защото жената ми каза,че не ходи да чисти вече,обявата била стара,но понеже съм и звъннала не можала да ми откаже Rolling Eyes

# 17
  • Europe
  • Мнения: 548
Благодаря за бързия отговор.
Жалко, че не можеш да ми ги препоръчаш фирма. Искаше ми се нещо изпитано.
Аз в момента се чудя дали да си взема под наем за 24 часа - 40 лв от /www.rentarainbow.hit.bg/.  Чакаме бебе след 5-6 седмици и ми се ще едно основно почистване на този етап. Но се чудя дали да не изчакам да се позатопли още малко, защото ако не изсъхне може да ми мухлясат мокетите и диваните. Всъщност колко време съхнат те след прането с Рейнбоу? А ти какво си почисти, ако не е много нахално да попитам?   

Оххх и още един въпрос. Наши приятели ни дадоха бебешки матрачета останали им от техните деца. Доста са запазени и чиситчки, но все пак ми се иска да им направя една освежаваща баня. Обаче с една и съща приставка ли се чистят килими и матраци с този Рейнбоу, защото ако е така не съм съгласна да си вкарвам микробите от пода в матрака на бебето.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 181
С една и съща приставка се чисти, но За вкарване на микроби от пода на матрака и дума не може да става, тъй като Рейнбола смуче като змей.
Аз си прах дивана и килима,изтупах матраците.След прането са малко мокри,извиках си сутринта и след почистването изкарах килима и долната част на матрака на балкона и до вечерта си бяха сухи.

# 19
  • Europe
  • Мнения: 548
С една и съща приставка се чисти, но За вкарване на микроби от пода на матрака и дума не може да става, тъй като Рейнбола смуче като змей.
Аз си прах дивана и килима,изтупах матраците.След прането са малко мокри,извиках си сутринта и след почистването изкарах килима и долната част на матрака на балкона и до вечерта си бяха сухи.


Благодаря ти galq4, щом е така наистина ме устройва.

# 20
  • Мнения: 0
Здравейте на всички,
след дълго лутане и на принципа проба грешка ,най после попаднах на една фирма за почистване от която остнах очарована. Перфектна работа на разумни цени и страхотно настроение от момичето с което работихме.Правихме ремонт и съвсем случайно попаднах на тази ф-ма, препоръчаха ми я момчетата, които направиха ремонта  - мисля, че работят заедно , а може и да са една ф-ма, но това няма значение  Simple Smile) Ползвахме я за след ремонтно почистване, а след това си направих и абонамент за месечно почистване - един път месечно почистват основно цялата къща. много съм доволна и горещо я препоръчвам на всичките си приятели , които имат нужда!

# 21
  • Мнения: 13
И аз доста дълго се лутах, докато открих това, което ми трябваше. Сега, вече от няколко години, за чистотата вкъщи веднъж седмично се грижи една млада и работлива жена. Изключително съм доволна от резултата, времето и усилията, които пестя определено си струват цената, която заплащам (тъй като съм на абонамент цената ми е твърде "тънка", а и се ползвам с някои привилегии....) Препоръчвам я горещо на всички варненки   Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 980
оставиха ни я с препарат и сами се оправяхме
ние се бяхме наводнили, така че ни трябваше да съберем водата и да изперем мокета, така че немога да преценя доволни ли сме ако е само за изпиране, но изсуши доста и изпра разбира се. За 24 часа минахме стаите по няколко пъти.

2 минути ти трябва да схванеш как се работи с нея, не е за професори работата с рейнбоу  Wink

# 23
  • Мнения: 0
Темата е стара, но и аз ще споделя личен опит - от 95-та година имам вкъщи за лично ползване прахосмукачка Рейнбоу, качествата й няма да коментирам, те са ясни! На 2-3 месеца с малката тупалка почиствам матраци, холовата гарнитура и мебелите си, но въпреки всичко стигнах до извода, че без професионално изпиране няма да се размина (нямам приставката за изпиране към прахосмукачката). От миналата година ползвам услугите на фирма Супер Клийн С (за Пловдив става дума) и съм много доволна! Сега имат промоция в Грабо http://grabo.bg/exit/?d=0879fh&u=http%3A%2F%2Fwww.supercleans.bg%2F -  ето и инфо за контакти!

# 24
  • в света на илюзиите
  • Мнения: 635
Момичета, а в Стара Загора някой да е ползвал услугите на подобна фирма? Мнения, препоръки???

# 25
  • София
  • Мнения: 980
За съжаление пак за София мога да пиша. След 2009 където писах горе, не съм им ползвала услугите, но днес идваха едни други, препоръчани от познати, защотот бебето скоро ще почне да пълзи и реших да изчистя.
Е не съм вярвала, че е толкова мръсно!!!
Значи персийския килим го прахме октомври на автомивка. Тез днес от него с тупалката на рейнбол изхвърлиха 4 пъти водата в която  Shocked имаше по един пръст тиня и пясък и по една голяма шепа влакна някакви, все едно имаме котка и куче, а нямаме. Който е чистил с воден филтър сигурно знае за какво говоря.
Матрака сме го купували ноември, но и от него мърсотия, водатат стана сива и гадна  Shocked
Чистиха и стените и тавана, бе въобще лошо ми стана, при първата кофа ме хвана срам ама казаха, че е нормално, не зависело от мен и колко често чистя.

А да, в стаите не влизаме с обувки!!!! От къде тази кал и пясък, идея си нямам newsm78! Направо,.....
и съм решила, на два месеца ще си наемам прахосмукачката за 24 часа, ако ме мързи пак тях ще викна, за 6-7 часа изчистиха 2 стаи в 3D както каза мъжа ми Laughing 130 лева. Иначе за 24 часа 70 лева само машината, ама ще поделя с някой приятел и така. Много скъпа иначе да си я купиш, ужас, пък и едва ли бих я ползвала по-често, трудоемко си е.
Издърпаха с вакум и мърсотията от възглавниците и плюшените играчки и т.н.
Тази машина беше по-нова от онази дето ползвахем 2009 и май-по-добра.
Ако на някой му трябват координати да пише, доволна съм определено.

# 26
  • Мнения: 0
Аз искам само дивана да ми изперат, дали има такива фирми и колко ще ми струва знаете ли?

# 27
  • Мнения: 0
Здравейте,
и аз се опитах да използвам услугите на такава фирма но само се опитах. Фирмата се казва Вердес и бих искала да ви кажа по никаква, ама по никаква причина да не я използвате. Не стига че не мога да се организират и да дойдат ами на всичкото отгоре комуникират с смс-и не могат да вдигнат телефона и да се обадят, то не беше стрес от заместресението (все едно мен някой ме е осовобил от работа), закъсване на околовръстното не знам си какво и съжалявам няма да можем да Ви посетим. Тотална липса на професионализъм. Така, че запомнете фирмата ВЕРДЕС - НЕ!

# 28
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 638
х_diabet_mama може ли да дадеш координатите на тази фирма, може и на лични.

# 29
  • Мнения: 0
Здравейте,
наскоро се присъедих към този форум и бих искала да споделя с вас положителното си впечатление за фирма за почистване. Наскоро реших да пробвам услугите на такава фирма и една приятелка ми  препоръча. Фирамата се казва ЧАС ПИК 007, работят млади хора с професионални машини и препарати. Лично аз и моята приятелка сме доволни от услугите им. И даже сме ежеседмичен абонамент.  Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт